תפריט

ניקוי בלחץ אולטרה גבוה

ניקוי פנים צנרת

ניקוי פנים צנרת

ניקוי פנים צנרת הינו אתגר מורכב המצריך שימוש בציוד מתאים ובמכונות לחץ מים בעלות ספיקת מים גבוהה, אשר יספקו מענה אפקטיבי גם לצינורות בעלי קטרים רחבים.

מתי יש צורך בניקוי פנים צנרת? 

פעולת ניקוי פנים צנרת מיועדת לצינורות גדולי ממדים בעלי קוטר רחב של יותר מ- 1 צול ועד ל – 32 צול, כאשר, ככל שקוטר הצינור רחב יותר, ספיקת המים של מכונת לחץ המים נדרשת להיות גבוהה יותר.

ניקוי מסוג זה מיועד לשחרור סתימות בצנרת העשויה ברזל, אלומיניום או נירוסטה ולא לצנרת עשויה בטון אשר סף העמידות שלה בפני לחץ מוגבל. ניקוי מסוג זה מתאים אף לקווי קיטור פנימיים בצנרת אשר צוברים אבנית עד שהצנרת נסתמת כמעט לחלוטין ופוגמת בפעילותם התקינה של קווי הייצור.

אנו, בחברת ניר לי פתרונות, עושים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת המבוססת על צינור לאנס גמיש – צינור לחץ ייעודי עליו מולבשת דיזה מותאמת.

לאחר פריצת פתח מתאים, מושחלת אל פנים הצינור דיזה המולבשת מעל גבי צינור הלאנס, ותוך התאמה מדויקת לקוטר הצינור ולנתוני המשקעים הקיימים, מומחינו מגדירים את רמת הלחץ הנדרשת לשם הסרת הסתימות וניקויה האופטימלי של הצנרת.

עם הפעלת הלחץ שהוגדר, הדיזה נעה באופן עצמאי לאורך הצנרת ומנקה אותה באופן יסודי. שאריות המשקעים מתנקזות אל תוך מיכל שפכים וחלקה הפנימי של הצנרת נותר נקי לחלוטין וערוך למתן תפוקה מקסימלית בהליכי הייצור השונים.

ניקוי צנרת -חשוב לנו שתקבלו את הפתרון הנכון ביותר לצרכים שלכם

ניקוי פנים צנרת הינו פעולה שחובה לבצע באופן מקצועי, כאשר סוד ההצלחה טמון בהתאמה המושלמת של הדיזה הספציפית לניקוי הדרוש.

כחברה מהראשונות בענף הניקוי התעשייתי הישראלי, חברת ניר לי פתרונות מעמידה לרשות לקוחותיה צוות מומחים מקצועי ומיומן האמון על התאמה אופטימלית של הציוד לאופי הצנרת ולסוג הסתימה וערוך לספק מענה לכל סתימה לרבות סתימות מורכבות ביותר של אבנית, קוקס, פלסטיק, בטון, דבקים ועוד, ללא פירוק של הקו וללא פגיעה בצנרת.

במסגרת שירות ניקוי צנרת בלחץ גבוה, יבוצע צילום קווי הצנרת לפני הניקוי ולאחריו, על מנת לאפשר ללקוח להתרשם מרמת הניקיון המושלמת של הצנרת.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי בנושא ניקוי צנרת ממומחי ניר לי פתרונות!

תחזרו אלינו

    דילוג לתוכן