תפריט

ניקוי בלחץ מים גבוה

ניקוי חזיתות

הזמן החולף גורם לחזיתות מבנים לצבור לכלוך הפוגם במראה המבנה ומשווה לו מראה מוזנח ומיושן. שירותי ניקוי חזיתות מקצועיים מאפשרים להשיל את משא השנים מעל המבנה ולהעניק לו מראה חדש ומבהיק אשר, ברבות מהפעמים, הופך את מראה הבניין לחדיש ורענן, הרבה מעבר למראהו המקורי לפני שנים.

ניקוי חזיתות – הצורך

המשקעים שנוטים מבנים לצבור כפועל יוצא מנוכחותם המתמדת בחוץ, כשהם חשופים לפגעי מזג האוויר לכל אורך השנה, מצטברים בהתמדה, וככל שהמבנה ותיק יותר, מראהו מושפע במידה רבה יותר מסביבתו החיצונית. לשלשת ציפורים, פיח כלי רכב, ירוקת, פסולת עטלפים, צואת יונים, כתמים שמקורם בחומרי איטום, כתמי צבע ושרבוטי גרפיטי, הם רק דוגמאות לנזק הסביבתי הפוגם בחזותם החיצונית של מבנים ועשוי להפחית מערכם הריאלי.

שירותי ניקוי חזיתות מבוקשים על ידי ועדי בתים, על ידי בעלי בתים פרטיים המיועדים למכירה, אשר שואפים למקסם את מראהו החיצוני של הנכס כהכנה לעסקה, או על ידי בעלי משרדים / עסקים החוששים מפגיעה תדמיתית בעקבות מראהו החיצוני הבלתי מחמיא של המבנה. גם מבנים ציבוריים ומוסדות לימודים, השואפים למקסם את חזות המבנה בו הם ממוקמים, נזקקים לשירותי ניקוי חזיתות.

ניקוי חזיתות – פשוט וקל

גם אם חזית המבנה צברה משקעי לכלוך לאורך שנים ארוכות, אין כל צורך להיעזר בפתרונות יקרים ומורכבים כמו התקנת חיפוי מחודש לחזית המבנה, צביעה וכדומה. ניקוי חזיתות באמצעות טכנולוגיות ייעודיות יעשה את העבודה מהר יותר, טוב יותר ובאופן חסכוני יותר, ויהפוך את חזית המבנה לבוהקת ומרשימה מאי פעם.

ניקוי חזיתות מקצועי יבוצע, לרוב, באמצעות טכנולוגיית לחץ מים גבוה בשילוב חומרי ניקוי ייעודיים, ויסיר באפקטיביות מרבית את כלל משקעי הלכלוך הפוגמים במראהו המושלם של המבנה, מבלי להסב כל נזק לחזית המבנה. 

ניר לי פתרונות – מקצוענות ללא פשרות

כחברה מהמובילות בישראל בתחום הניקוי התעשייתי, ניר לי פתרונות מעמידה לרשות לקוחותיה נבחרת מומחים שמאחוריה יותר משני עשורים של ניסיון מקצועי ומערך שירותים מקיף וחדשני הנשען על הטכנולוגיות המובילות בעולם, לרבות שירותי ניקוי חזיתות ברמה אחת מעל כולם.

תחזרו אלינו

    דילוג לתוכן