תפריט

ניקוי לוחות חשמל

ניקוי לוחות חשמל נדרש באופן שגרתי בענפי התעשייה השונים ומספק מענה מקצועי גם ללוחות חשמל שניזוקו כתוצאה משריפה. ניקיון לוחות החשמל מפחית את טמפרטורת העבודה שלהם, משפר את איכות הולכת החשמל ומצמצם את הסיכון לשריפה, כשהוא מגביר את רמת הבטיחות של לוחות החשמל ומייצר חיסכון משמעותי באנרגיה.

ניקוי לוחות חשמל – בכל סדר גודל נדרש

המונח "ניקוי לוחות חשמל" עונה על צרכי הניקוי של לוחות חשמל בכל סדר גודל רצוי, לרבות לוחות חשמל תחת מתח / חשמל חי, ומתאים ללוחות חשמל של שנאים, מכונות, מנופים ועוד. במקרים מסוימים, מעבר לניקוי השגרתי, נדרשת פעולת ניקוי מסיבית ויסודית יותר שמטרתה לנקות את לוחות החשמל מפיח שמקורו בשריפה. פעולת הניקוי דורשת מקצועיות ומיומנות רבה, ובהתחשב בעובדה שלא ניתן לעשות שימוש במים, יש צורך במומחים בתחום אשר יסירו את הפיח באופן מושלם מבלי להסב כל נזק ללוחות החשמל.

טכנולוגיית ®CRYONOMIC מבית ניר לי פתרונות לניקוי לוחות חשמל בקרח יבש

הטכנולוגיה המועדפת בכל הנוגע לניקוי לוחות חשמל, הינה טכנולוגיית הניקוי בקרח היבש המתבצעת באופן יבש, ללא נוזלים, ואינה מותירה אחריה משקעים מכל סוג. קרח יבש הוא תצורה יבשה של פחמן דו חמצני אשר נוצרת בעקבות אחסון של פחמן דו חמצני בתנאי לחץ. לאחר שהפחמן הדו חמצני מתפשט, מתקבל חומר המזכיר במרקמו שלג וגודל הגרגרים הדרוש נקבע באמצעות שיחול. השימוש בגרגרים נעשה באמצעות התזה והטכנולוגיה היעילה ביותר לתחום זה הינה טכנולוגית ®CRYONOMIC, אשר פיתחה מכונת התזה עם לחצים מתאימים, אקדח התזה מבודד ייחודי לה ואביזרים נוספים לקבלת תוצאה אופטימלית. טכנולוגיה זו נחשבת ליעילה וחסכונית במיוחד.
הקרח היבש כשהוא מותז במרחק מינימלי מהלוח, (עם הציוד המתאים), מסיר באופן מלא את כלל המזהמים הפוגעים בפעילותם התקינה של לוחות החשמל כמו אבק, חומצה, שומן, שבבים, פיח ומגוון מזהמים שונים אחרים ומספק רמת ניקיון מושלמת המייתרת את השימוש בחומרים בלתי רצויים כמו כימיקלים למיניהם או מכונות ניקוי שאינם מתאימים ליישום זה, העלולים להסב נזק ללוחות החשמל.

ניר לי פתרונות – ניקוי בקרח יבש זה אנחנו

חברת ניר לי פתרונות, מהמובילות בענף הניקוי התעשייתי בארץ ומחלוצות השימוש בקרח יבש בישראל, מייצגת בלעדית את מותג הקרח היבש ®CRYONOMIC, המיושם בתעשיות העולמיות הגדולות, ואף מייצגת בלעדית בישראל את יצרנית טכנולוגיות הניקוי העולמית ARTIMPEX. הודות לכך, אנו ערוכים לספק לכם את הפתרונות המדויקים והאיכותיים ביותר בתחום הניקוי התעשייתי לרבות בנישת החשמל, כמו: ניקוי לוחות החשמל, רכיבים אלקטרוניים, מעגלים מודפסים, תעלות חשמל, ארונות חשמל, לוחות בקרה, שנאים, מנועים חשמלים ויישומים רבים נוספים…

נשמח לעמוד לשירותכם!

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

תחזרו אלינו

    דילוג לתוכן