תפריט

ניקוי בלחץ מים גבוה

ניקוי כלונסאות

כלונסאות הם יסודות בניין אותם יש לאטום על מנת למנוע חדירת מי תהום. טרם האיטום, יש לנקות את הכלונסאות באופן יסודי על מנת לאפשר לחומר האיטום להיקלט באופן המיטבי.

מהו תפקיד הכלונסאות?

כלונס הינו יסוד בניין המוחדר באופן חלקי אל הקרקע, בעוד חלקו העליון מחובר ליסודותיו האחרים של המבנה. תפקידם של הכלונסאות לקבע את המבנה אל הקרקע או לספק תמיכה לעומסים כאלה ואחרים הקשורים בקרקע, והם מונעים מהמבנה לשקוע באדמה בוצית או חולית. זאת ועוד, הכלונסאות מונעים קריסה של קירות התמך במהלך הבנייה. בעבר הרחוק, היו כלונסאות מיוצרים מעץ. כיום, לעומת זאת, כלונסאות מיוצרים, לרוב, מבטון מזוין או דרוך ומפלדה וישנם סוגים שונים של כלונסאות המותאמים לסוג הקרקע כמו גם לאופי העומס הצפוי. 

עם סיום חפירת הבור הפנימי יש לבצע איטום של כל הכלונסאות, ולשם כך, יש לבצע ניקוי יסודי ומעמיק של הכלונסאות ולהסיר שאריות אדמה וחול אשר דבקו בהם במהלך יציקתם. 

ניקוי כלונסאות במקצועיות ובאחריות

חברת ניר לי פתרונות, מהמובילות בענף הניקוי התעשייתי בישראל, מספקת את שירותיה זה למעלה משני עשורים ומבססת את שירותיה המתקדמים על מקצועיות ללא פשרות, על ניסיון רב שנים, על הטכנולוגיות האמינות והמתקדמות ביותר בענף ועל צוות מומחים מיומן, המספק את המענה המקצועי והמדויק ביותר בהתאמה פרטנית לצרכיו ולדרישותיו של כל לקוח ולקוח. זאת ועוד, במטרה לספק לכלל לקוחותינו את המענה המהיר והיעיל ביותר, אנו מציעים את שירותינו בפריסה ארצית נרחבת ובזמינות גבוהה במיוחד, ואף ערוכים להציע מענה מקצועי למספר פרויקטים במקביל, תוך חיסכון בעלויות מצד הלקוח ובזמן עבודה יקר.

כחלק בלתי נפרד ממכלול שירותינו, אנו מספקים שירותי ניקוי כלונסאות. ניקוי הכלונסאות מבוצע באמצעות לחץ מים גבוה המסיר באופן מלא את הלכלוך ומאפשר לאטום את הכלונסאות באופן המיטבי, וזאת, תוך התאמה מדויקת של לחץ המים לנתוני השטח השונים ובאחריות מקצועית מלאה.

אם הנכם זקוקים לשירותי ניקוי כלונסאות וחשוב לכם לקבל את התשובה המקצועית ביותר, נשמח לעמוד גם לשירותכם ולהעניק לכם שירות מקצועי, מדויק ואמין.

תחזרו אלינו

    דילוג לתוכן