תפריט

שירותים

ניקוי בלחץ מים גבוה

ניקוי בלחצי מים גבוה כדי לטפל בכתמים קשים

מכונות השטיפה לניקוי בלחץ מים גבוה שפועלות בלחץ של מים מתאימות בעיקר למגוון של פעולות ניקוי ובמיוחד לפעולות ניקוי בהם יש צורך לנקות כתמים קשים שבאופן רגיל לא ניתן להסיר אותם, לכן מכונות השטיפה האלו מתאימות למגוון גדול ביותר של  משימות ניקוי אן זה לבתים פרטיים אך בעיקר לשימושים שונים של התעשייה כמו ניקוי של חצרות, מבני בטון, סביבה עירונית רחב היקף ועד למצבים של שטיפת רכבים, גינות, מכונות ועוד. שטיפה בלחץ מים גבוה מגיעות גם בהתאם למטרת הניקוי ולכן המכונות מיוצרות בגדלים שונים וכן בלחצי מים בדרגות שונות, וזה יהיה חשוב לקבל יעוץ מקדים לשם הבנת והגדרת צרכי העבודה ולאחר מכן ניתן יהיה להתאים בצורה יעילה את מכשיר הניקוי לגודל המשוח וכן לצרכי הלקוח הפרטי או העסקי.

הניקוי בלחץ מים גבוה מכונות המגיעות עם כל הציוד

רוב המכונות של שטיפה בלחץ מים גבוה מגיעות עם אביזרים כמו אקדח לחץ, קני התזה כאשר האחת מיועדת לפיזור לחץ המים, והשנייה קן טורבו שמגביר את הלחץ או ממקד אותו, צינור לחץ יכול להגיע באורך שונה ובכל דגם, ולכן חשוב יהיה קודם להגדיר ולהתייחס לשימוש שתבצעו עם המכשיר, למשל לדאוג שהצינור מספיק ארוך ואין צורך כל הזמן לנייד בצורה לא נוחה את המכשיר וכדומה ואם מדובר בשימוש ביתי קבוע, חשוב לבחור במכשיר שיש מקום למשל לאחסן אותו בצורה נאותה, ניקוי בלחץ מים גבוה.

בניקוי לחץ מים גבוה לבדוק לשם מה מיועד הניקוי במים

בעת רכישת מכונת שטיפה בלחץ מים גבוה, חשוב לזכור שיש הבדל במכונה המיועדת לניקיון עם הספק ביתי לעומת מכונה שצריכה לספק ניקיון מאסיבי יותר לצורך תעשייתי נרחב, אם נשתמש במכונה הלא נכונה כמובן שלא נפיק את המרב מהמכונה, וגם לחץ המים צריך להיות בהתאם לשימוש המיועד. למשל לשימוש ביתי ישנן מכונות בעלות הספק עבודה קטן יותר וזה מיועד לשימושים כמו שטיפת רכבים, שטיפת פרגולה או מרפסת  גדולה, לעומת זאת כאשר מדובר בשימושים תעשייתיים ומקצועיים נבחר מכשיר שטיפה בלחצים גבוהים הרבה יותר, וגם כאן יהיה חשוב בכל שלב להגדיר את מטרת השימוש במכונה, וכן לבחור את הדגם שיתאים לעומס הצפוי, מכשיר שיתאים לדרישות הניקיון. כאן דרישות הניקיון יהיו הרבה יותר מאסיביות ולכן גם המכונות יהיו שונות, לכן חשוב מאד לבחור בכל שלב חברה מקצועית לה כל הידע והניסיון במתן יעוץ טוב ואיכותי לשם הגדרת צרכי הניקיון בצורה מדויקת.

ניקויים בלחץ מים גבוה מכונות בעלות כל הציוד

למכונות שטיפה בלחץ מים גבוה אביזרים מיוחדים רבים כמו אקדח לחץ, קנים של התזה כאשר האחת מיועדת לפיזור לחץ המים, והשנייה מגבירה את הלחץ של המים או ממקדת אותו, צינור הלחץ יכול להגיע באורך שונה ובכל דגם, לכן חשוב להגדיר ולהתייחס לשימוש ולצורך שעושים עם המכשיר, למשל אם צריך שהצינור יהיה מספיק ארוך וכך לא צריך כל הזמן לנייד אותו בצורה לא נוחה או אם מדובר בשימוש לניקיון ביתי קבוע, חשוב לבחור במכשיר שיש מקום למשל לאחסן אותו בצורה נוחה.

ניקוי יסודי בלחץ מים גבוה ניקוי במים לצרכים שונים

ברכישה של מכונת שטיפה קיימים הבדלים במכונות השונות המיועדות לניקיון. יש כאלו שהן בעלות הספק ביתי לעומת מכונה שצריכה לספק ניקיון מאסיבי יותר למפעל תעשייתי ועוד, אז אם נשתמש במכונה הלא נכונה כמובן שאנו עלולים ליצור תקלות ובזבוז של משאבים, וכך גם עם לחץ המים שצריך להיות בהתאם לשימוש המיועד. בשימוש ביתי למשל קיימות מכונות בעלות הספק עבודה קטן לשימושים כמו לשטיפת רכבים, לשטיפת פרגולה או מרפסת  ועוד, לעומת זאת בשימושים תעשייתיים המכשיר צריך לספק שטיפה בלחצים גבוהים הרבה יותר, ולכן יהיה חשוב להגדיר את מטרת השימוש במכונה, לבחור את הדגם המתאים לעומס, ולבחור מכשיר שיתאים לדרישות הניקיון. חשוב מאד לבחור בכל שלב חברה מקצועית לה כל הידע והניסיון במתן יעוץ טוב ואיכותי לשם הגדרת צרכי הניקיון בצורה מדויקת.

הניקוי בלחצי מים גבוהים מנקה גם כתמים קשים

מכונות שטיפה בלחץ של מים מתאימות במיוחד לפעולות ניקוי בלחץ מים גבוה / שטיפה בלחץ מים גבוה, בהם יש צורך לנקות כתמים קשים שקשה או לא ניתן להסיר אותם, לכן מכונות השטיפה האלו מתאימות למגוון גדול של  משימות ניקוי גם לבתים פרטיים אך בעיקר לשימושים מאסיביים בתעשייה כמו ניקוי סביבה עירונית רחבת היקף ועד למצבים של שטיפת רכבים, גינות, מכונות ועוד. שטיפה בלחץ מים מגיעות גם בהתאם למטרת הניקוי ולכן המכונות מיוצרות בגדלים שונים וכן בלחצי מים בדרגות שונות, וזה יהיה חשוב לקבל יעוץ מקדים לשם הבנת צרכי העבודה ולאחר מכן ניתן יהיה להתאים בצורה יעילה את מכשיר הניקוי לצרכי הלקוח מכל מגזר- הפרטי או העסקי.