תפריט

שירותים

ניקוי בלחץ מים גבוה

ניקוי בלחצי מים גבוה כדי לטפל בכתמים קשים

מכונות שטיפה לניקוי בלחץ מים גבוה הפועלות בלחץ של מים מתאימות בעיקר למגוון של פעולות ניקוי ובמיוחד לפעולות ניקוי בהם יש צורך לנקות כתמים קשים אשר באופן רגיל לא ניתן להסיר אותם, לכן מכונות השטיפה האלו מתאימות למגוון גדול ביותר של  משימות ניקוי בעיקר לשימושים שונים של התעשייה כמו ניקוי של חצרות, מבני בטון, סביבה עירונית רחבת היקף ועד למצבים של שטיפת רכבים, גינות, מכונות ועוד. שטיפה בלחץ מים גבוה מגיעות גם בהתאם למטרת הניקוי ולכן המכונות מיוצרות בגדלים שונים וכן בלחצי מים בדרגות שונות, חשוב לקבל ייעוץ מקדים לשם הבנה והגדרת צרכי העבודה.

ניקוי בלחץ מים גבוה מבית ניר לי פתרונות

רוב המכונות של שטיפה בלחץ מים גבוה מגיעות עם אביזרים כמו אקדח לחץ, קני התזה כאשר האחת מיועדת לפיזור לחץ המים, והשנייה קן טורבו שמגביר את הלחץ או ממקד אותו. צינור לחץ יכול להגיע באורך שונה ובכל דגם, ולכן חשוב יהיה קודם להגדיר ולהתייחס לשימוש שתבצעו עם הציוד בלחץ מים.

כחלק מטכנולוגיות הניקוי של חברת ניר לי פתרונותהחברה מעמידה לרשות לקוחותיה שרותי ניקוי גם באמצעות מכונות שטיפה בלחץ מים גבוה ובלחץ מים אולטרה גבוה. כאשר מדובר בשימושים תעשייתיים ומקצועיים נבחר מכשיר שטיפה בלחצים גבוהים הרבה יותר, גם כאן יהיה חשוב בכל שלב להגדיר את מטרת השימוש במכונה, וכן לבחור את הדגם שיתאים לעומס הצפוי, מכשיר מתאים לדרישות הניקיון. כאן דרישות הניקיון יהיו הרבה יותר מאסיביות ולכן גם המכונות יהיו שונות, לכן חשוב מאוד לבחור בכל שלב חברה מקצועית לה כל הידע והניסיון במתן ייעוץ טוב ואיכותי לשם הגדרת צרכי הניקיון בצורה מדויקת.

דילוג לתוכן