תפריט

ניקוי בלחץ אולטרה גבוה

ריסוק בטון

ריסוק בטון

ריסוק בטון נדרש, לרוב, על מנת להסיר חלקים פגומים ממבני בטון כמו גשרים ואחרים. זאת ועוד, ריסוק בטון נדרש על מנת לחשוף מוטות חיזוק עשויים פלדה הממוקמים בתוך הבטון וזקוקים לבדיקת בטיחות, ניפוץ בטון, חציבה בבטון, ניפוץ בטונים או כל מינוח אחר המתכוון לפירוק בטון מתייחס לתחום של ריסוק הבטון.

מהו ריסוק בטון?

ריסוק בטון מבוצע באמצעות סילון מים המופעל בלחץ אולטרה גבוה ( עד 3000 BAR ) ומאפשר לבצע הריסת בטון בבטיחות מלאה. סילון המים המופעל בלחץ גבוה חודר אל תוך שכבת הבטון והמים ממלאים את החללים הטבעיים הקיימים בבטון, פורצים החוצה וגורמים לפיצוץ שכבת הבטון בכיוון מעלה. לאחר ביצוע הפעולה, משטח הבטון יהיה מחוספס ונטול סדקים וניתן יהיה להניח מעל גביו שכבת בטון טרי. מקובל לעשות שימוש בריסוק בטון הן לשם הסרת צבע והן למטרת הכנת פני השטח לפעולה נוספת.

איך זה עובד?

את הפעולה ניתן לבצע באמצעות אקדח מים ידני. עם בחירת אופציית ההפעלה הידנית יש להגביל את עוצמת הפעולה במטרה לשמור על בטיחותו של המפעיל. לעומת זאת, כאשר פעולת ריסוק הבטון מבוצעת בידי רובוט, ניתן להגדיר עוצמת פעילות גבוהה יותר ולבצע את פעולת ההריסה תוך שמירה על בטיחות המפעיל המפקח על הפעולה ממרחק בטוח. הרובוט מצויד בכעין רומח אשר נע מעל פני שכבת הבטון, ותוך שהוא יורה סילון מים בלחץ גבוה, מסיר את שכבת הבטון הדרושה. אופן הביצוע, לרבות זווית הסילון, מהירותו ורוחב החיתוך, מוגדרים בידי המפעיל. הרובוט פועל באופן עצמאי בהתאם לפרמטרים שהוגדרו, כאשר המפעיל עוקב אחר הביצוע ובוחן את איכות התוצאה.

פתרון איכותי בהתאמה פרטנית לניפוץ בטון.

חברת ניר לי פתרונות, מחלוצות הניקוי התעשייתי בישראל, מעמידה לרשותכם מערך שירותים איכותי ומקיף המאפשר לכם לקבל את הפתרון המושלם לצרכים שלכם, מבלי להתפשר על מקצוענות, על אמינות, על חדשנות טכנולוגית ועל ניסיון רב שנים אשר עושה את ההבדל הגדול במבחן התוצאה.

צוות מומחי החברה רואה עצמו מחויב לסטנדרטים הגבוהים ביותר במקצועיות ובאיכות השירות וישמח לעמוד גם לשירותכם, לבחון באופן מעמיק את מערך הצרכים שלכם ולבנות עבורכם פתרון עוצמתי ואיכותי אשר יספק לכם את המענה המקצועי ביותר, בזמינות גבוהה ובפריסה ארצית רחבה.