תפריט

ניקוי בלחץ אולטרה גבוה

ריסוק בטון

ריסוק בטון

ריסוק בטון נדרש, לרוב, על מנת להסיר חלקים פגומים ממבני בטון כמו גשרים ואחרים. זאת ועוד, ריסוק בטון נדרש על מנת לחשוף מוטות חיזוק עשויים פלדה הממוקמים בתוך הבטון וזקוקים לבדיקת בטיחות, ניפוץ בטון, חציבה בבטון, ניפוץ בטונים או כל מינוח אחר המתכוון לפירוק בטון מתייחס לתחום של ריסוק הבטון.

מהו ריסוק בטון?

ריסוק בטון מבוצע באמצעות סילון מים המופעל בלחץ אולטרה גבוה ( עד 3000 BAR ) ומאפשר לבצע הריסת בטון בבטיחות מלאה. סילון המים המופעל בלחץ גבוה חודר אל תוך שכבת הבטון והמים ממלאים את החללים הטבעיים הקיימים בבטון, פורצים החוצה וגורמים לפיצוץ שכבת הבטון בכיוון מעלה. מקובל לעשות שימוש בריסוק בטון כדי לחשוף את הקונסטרוקציה הקיימת או במצבים בהם רוצים למנוע זעזוע ליסודות המבנה. 

פתרון איכותי בהתאמה פרטנית לניפוץ בטון.

חברת ניר לי פתרונות, המתמחה בניקוי תעשייתי, מעמידה לרשותכם מערך שירותים איכותי ומקיף המאפשר לכם לקבל את הפתרון המושלם לצרכים שלכם, מבלי להתפשר על מקצוענות, על אמינות, על חדשנות טכנולוגית ועל ניסיון רב שנים אשר עושה את ההבדל הגדול במבחן התוצאה.

צוות מומחי החברה רואה עצמו מחויב לסטנדרטים הגבוהים ביותר במקצועיות ובאיכות השירות וישמח לעמוד גם לשירותכם, לבחון באופן מעמיק את מערך הצרכים שלכם ולבנות עבורכם פתרון עצמתי ואיכותי אשר יספק לכם את המענה המקצועי ביותר, בזמינות גבוהה ובפריסה ארצית רחבה.

דילוג לתוכן