תפריט

ניקוי בלחץ אולטרה גבוה

חספוס בטון

חספוס בטון

חספוס בטון מבוצע, לרוב, כחלק מהכנת שטח למשטחי בטון הזקוקים לאיטום, כשהוא תורם ליצירת הצמדה מלאה של חומר האיטום לקיר הבטון.

כיצד מבוצע חספוס בטון?

חספוס בטון לצורך איטום נמדד במספר דרגות, כאשר דרגת החספוס נקבעת בהתאם להגדרות המתכנן ובהתאם לדרישות החספוס של חומר האיטום הנדרש. חספוס בטון אף מיועד להכנת שטח טרם התזת בטון. בדומה לחומרי איטום, גם בבטון מותז יש צורך ביצירת דרגת חספוס רצויה על מנת ליצור הדבקה מושלמת. 

חספוס בטון מיועד לקירות, לרצפות, לתעלות, לצנרת בטון, לצנרת ביוב, למנהרות ולכל משטח עשוי בטון שפניו חלקים ויש צורך לחספס אותו. שירות זה אף מיועד למניעת החלקה על משטחי בטון חלקים. החספוס מיושם באמצעות לחץ מים אולטרה גבוה ונעשה שימוש ברמת לחץ המותאמת לחוזק המשטח, כאשר לאחר חספוס הבטון, המשטח החלק הופך למחוספס.

מדוע חשוב לעשות שימוש בחספוס בטון?

אורך חיי הציפוי תלוי, במידה רבה, בהכנה מוקדמת נכונה של השטח, ועל כן, חשוב לוודא שפני משטח הבטון יבשים, נקיים ויציבים באופן שיאפשר הידבקות אופטימלית. לצורך כך, חובה להסיר את כלל השאריות של פני השטח כמו אבק, מלחים, לכלוך מכל סוג, כתמי שמן ועוד ולוודא שאין כל חלקים רופפים.

ניר לי פתרונות מתקדמים

תחום הניקוי התעשייתי הנו רחב ומקיף ודורש, מעבר לידע מקצועי נרחב וטכנולוגיות מתאימות, גם יכולת מקצועית להתאמה מושלמת של אופי השירות הנדרש למערכת צרכיו של הלקוח. צוות מומחי ניר לי פתרונות, חברה מובילה בענף הניקוי התעשייתי בישראל שמאחוריה מעל 28 שנות ניסיון, מציע את מיטב שירותיו ללקוחות החברה, תוך שימוש במיטב הטכנולוגיות הקיימות בעולם ובהתאמה פרטנית שעושה את ההבדל באיכות התוצאה.

הניסיון המקצועי רב השנים שמאחורינו, הטכנולוגיות החדשניות שלרשותנו, זמינות השירותים הגבוהה, המאפשרת לנו להציע מענה לכל לקוח בכל עת, ופריסת השירותים הרחבה ברחבי הארץ, ממצבים את חברת ניר לי פתרונות בשורה הראשונה של ספקיות שירותי הניקוי התעשייתי בישראל ומאפשרים לנו להבטיח את חוויית השירות המושלמת שלכם, בהתחייבות לשביעות רצונכם המלאה בכל שלב לאורך הדרך.

צרו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי!

תחזרו אלינו

    דילוג לתוכן