תפריט

ניקוי מצנני אוויר

מצנני אוויר הופכים עם הזמן ליעילים פחות, בעקבות צבירת אבק ומשקעים אחרים. ניקוי מצננים מסוג זה מאפשר להחזיר את מעבר האוויר למצב אופטימלי ואת מצנן האוויר לתפוקתו המקסימלית.

ניקוי מצנני אוויר – הצורך

מצנני אוויר מצויים בתחומי תעשייה מגוונים כמו תחנות כוח, אתרי פסולת, אתרים פטרוכימיים ואחרים ומשמשים לקירור ולעיבוד נוזלים. כתוצאה מספיחת זיהומים שונים, יעילות מערכת הקירור פוחתת ותפוקתה יורדת, וכתוצאה מכך, צריכת החשמל עולה והשימוש במערכת נעשה חסכוני פחות.

מהי שיטת הניקוי המומלצת?

כאשר מדובר על ניקוי מצנני אוויר, בעוד שיטות ניקוי שונות נמצאו כיעילות פחות, כשהן אינן מספקות מענה למשקעי הלכלוך שתחת הצינורות, דורשות שימוש בציוד יקר, מסכנות את תקינות המערכת, מורכבות ליישום ועשויות להשבית את פעולתה לזמן ארוך, אנו, בניר לי פתרונות, עושים שימוש בשיטות הניקוי המתקדמות והאפקטיביות בעולם אשר מספקות ניקוי יסודי, מהיר ויעיל ומשיבות את המערכת לתפוקתה האופטימלית.

ניקוי מצנני אוויר מבוצע על ידינו באמצעות קרח יבש, באמצעות התזת סודה ובאמצעות לחץ מים, תוך התאמה פרטנית של טכנולוגיית הניקוי למאפייני המערכת ולאופי המשקעים שצבר.

ניר לי פתרונות – פתרונות הניקוי המובילים בישראל

חברת ניר לי פתרונות, מחלוצות ענף הניקוי התעשייתי בישראל, מציעה את שירותיה המתקדמים זה יותר משני עשורים בהתבסס על הפיתוחים החדשניים ביותר בעולם.

מבחר הטכנולוגיות הרחב שלרשותנו, רמת החדשנות הבלתי מתפשרת המאפיינת את כלל שירותינו, צוות המומחים המיומן הנמנה על נבחרת החברה ותודעת השירות יוצאת הדופן המנחה אותנו לכל אורך הדרך, מאפשרים לנו להציע גם לכם את המענה המקצועי, האמין, החדשני והאפקטיבי ביותר לכל צורך ולכל דרישה בתחום הניקוי התעשייתי לרבות ניקוי מצנני אוויר.

זאת ועוד, מתוך התחשבות בצרכי הלקוח ובמטרה למזער באופן המקסימלי את זמן השבתת הייצור ואת הנזקים הנגרמים ללקוח בעקבותיו, אנו מציעים את שירותינו בפריסה ארצית רחבה ובזמינות גבוהה ביותר, המאפשרת ללקוח ליהנות משירות מקצועי, מהיר ויעיל למספר פרויקטים בו זמנית, תוך חיסכון רב בעלויות וצמצום משמעותי של ההפרעה בתפעול השוטף של מערכת הקירור.

אם חשוב לכם ליהנות מליווי מקצועי, אישי ומסור לכל הדרך, נשמח לעמוד לשירותכם!

דילוג לתוכן