תפריט

שירותים

שיקום שריפות

כשחושבים על שריפות הרבה פעמים מגיעות מחשבות שליליות שכוללות פחד ולחץ מפני כמות הרוגים וכמות ההרס שקרתה. ברגע שמבנה עולה באש הוא סופג נזקים חמורים שבאים לידי ביטוי בהרס מערכת החשמל, ציוד שרוף, התמוטטות המבנה והיותו מסוכן מבחינה בריאותית. על מנת לבצע שיקום מבנה לאחר שריפה שהתרחשה, חשוב להיעזר בחברה שמתמחה בשיקום נזקי שריפות כמו גם ניקוי פיח. 

מדוע חשוב לשקם מבנים?

  1. לא כל מבנה שנשרף לא יכול לחזור ולתפקד. פעמים רבות שריפות נעצרות ברגעים הראשונים ומסתיימות בפגיעה של מספר חדרים בודדים. במצב כזה המבנה יכול לחזור לשימוש לאחר שיקום שריפות לחדרים שנפגעו. 
  2. במהלך שריפה מתפזרים בחלל חומרים רעילים ומסוכנים לבריאות שהם תוצרי השריפה. על מנת שמבנה יוכל לשוב ולשמש אותנו כבני אדם מבלי לפגוע את המבקרי בו, חשוב לבצע ניקוי פיח. פיח הוא חומר רעיל שמשחרר לאוויר רעלנים רבים שאסורים לנשימה ועלולים לגרום למחלות קשות. 
  3. במידה ויוחלט שלא לבצע ניקוי פיח ולצבוע מעליו שכבה נוספת של צבע, החומרים המסרטנים יישארו בחלל, ושכבת הצבע לא תצליח להיקלט ותתחיל להתקלף במהרה. 

שיטות עבודה לניקוי פיח

כאשר מגיעים לעבודה לצורך שיקום מבנים לאחר שריפה, מול מקום שעבר שריפה ועטוי כולו בפיח, קיימות אופציות רבות שעומדות בפני חברת שיקום שריפות. חברת שיקום נזקי שריפות משתמשת בטכנולוגיות חדישות שמותאמות לצורכי הלקוח ולמצב המבנה בשטח, כדי להצליח להסיר את כל הפיח שיש במקום ולהוציא מכלל סקנה אנשים שיחזרו לבקר שם ממחלות. השיטות הנפוצות לניקוי פיח הן: ניקוי בקרח יבש, ניקוי בהתזת קרח משולב, ניקוי בלחץ מים כולל שאיבה, ניקוי בהתזת סודה, ניקוי אברזיבי וכן הלאה.

שיטה חדשנית ופורצת דרך

חברת ניר לי פתרונות הייתה אחת מהחברות הראשונות בארץ שהתחילו עם שיקום שריפות באמצעות קרח יבש. לחברה ותק רב בתחום של שיקום נזקי שריפות והיא שמחה לשתף את קהל לקוחותיה בידע שרכשה עם השנים ולספק עבודה איכותית ומקצועית. תעזור לכם לשקם את אירוע השריפה שאירע במבנה ולקבל מבנה שנראה חדיש, נקי ומסודר, על ידי שליחת מספר צוותים ומכונות וסיום העבודה במהירות תוך שמירה על איכות ומקצועיות.

במידה שתהיו מעוניינים תשמחו לגלות כי חברת ניר לי מתמחה גם בחידוש ריהוט עץ, חפצים יקרי ערך, עתיקות, מוצרי חשמל ועוד מוצרים רבים שנדרש להסיר מהם פיח.