תפריט

ניקוי אברזיבי

ניקוי בהתזת סודה

רבים פונים מידי שנה לאפשרות ניקוי בהתזת סודה / הסרת חלודה בסודה, בגלל שהתהליך נחשב לידידותי לסביבה, מנקה בצורה יסודית וניתן לביצוע בקלות ובמהירות על כל סוגי המשטחים בלי השארת ריחות לא נעימים. ניתן להשתמש בהתזת סודה כאשר מעוניינים להפוך כלי ישן להיראות כמו חדש או כדי לבצע תהליך ניקוי שיסייע למוצר לחזור לעבוד בצורה טובה יותר.

מדוע מומלץ להשתמש בניקוי בהתזת סודה?

לפניכם נמצא הסבר שיעזור לכם להבין באילו מצבים פונים לביצוע ניקוי בהתזת סודה:

שמירה על המשטח – אם יש בידכם מוצר שאתם רוצים לשנות את צבעו, להוריד ממנו חלודה, או לנקות פיח, מומלץ לעשות זאת באמצעות התזת סודה. במהלך התהליך מותז במהירות חומר בשם סודיום בקירבונט, שמוכר לרובנו בשם סודה לשתייה. הסודה יודעת לנקות את הלכלוך שנמצא על המשטח בלי לפגוע בו, לחספס אותו או להוריד את הברק שלו. כוח הפיצוץ של גרגירי הסודה חלש ומונע ממנו לפגוע במשטח.

התאמה מקסימלית – ניתן להשתמש בסודיום בקירבונט לניקוי כל סוג של משטח. במהלך התזת הסודה גרגירי הסודה מצליחים להגיע לנקודות בהם לנו קשה להגיע ולהוריד מהם את הלכלוך. השימוש העיקרי של התזת סודה הוא לצורך ניקיון של משטחי נירוסטה, מצנני אוויר, חלקים עדינים, צלעות קירור, הסדרת צבע, הסרת חלודה בסודה, הסרת טיח, הסרת טחב ואבנית, הסרת כתובות גרפיטי וכן הלאה.

מאושרת מזון – לסודה לשתייה יש יתרון חד משמעי בתחום הניקיון מכיוון שהיא מאושרת מזון. ממצאי זה מוכיח כי בניגוד לחומרי ניקיון אחרים שיש בשוק הסודה לשתייה לא מזיקה ואף ראויה לשתייה וצריכה אישית. ככזאת הפכה הסודה ותהליך התזת הסודה לתהליך נבחר מבין תהליכי הניקוי השונים בשוק, הן בגלל היותו אמצעי בטיחותי והן בגלל הגעה לתוצאות מעולות ומקסימליות בכל הקשור בהוצאת לכלוך קשה להסרה.

להיעזר במומחים לניקוי בהתזת סודה

כדי לבצע ניקיון באופן יסודי ולדעת שהמוצר או הכלי שאתם רוצים להעביר טיפול בידיים טובות, מומלץ להיעזר בחברה בעלת ניסיון רב בתחום. חברת ניר לי מתמחה ביכולות ניקוי מתקדמות, אשר משלבות טכנולוגיות רבות. חברת ניר לי תשמח לעבוד איתכם ולהעניק לכם שירות מקצועי ואישי, שכולל ייעוץ והסבר על טכנולוגיות הניקוי השונות, ובאיזה דרך כדאי לבצע את ניקוי המוצר שברשותכם.

תחזרו אלינו

    דילוג לתוכן