תפריט

שירותים

ניקוי אברזיבי

הניקוי האברזיבי לכל מפרט קיים

ניקוי אברזיבי חשוב בשלבים של ניקיון משטחים תעשתיים בעיקר, כאשר מכינים את השטח לכל מפרט של צביעה או ציפוי של פלדה, ואז צריך לבדוק את הנתון שמגדיר את רמת החספוס הנדרשת, ואת זה משיגים דרך הניקוי האברזיבי.

ניקויים אברזיבי לאפקט טוב יותר במערכת הצבע

בסופו של דבר חשוב לשאוף לתוצאה מעולה באיכות העבודה, בדיוק כמו שנרצה לצבוע קיר ואז יהיה חשוב לטפל טכנית קודם כל בקיר, לשייף אותו, למלא סדקים, וכך לקבל איכות צבע הרבה יותר טובה ומקצועית, שתישמר לאורך שנים, כך גם הניקוי האברזיבי חשוב בכדי שיהיה אפקט הידבקות כמה שיותר רב ואיכותי, של מערכת הצבע או הציפוי במשטחים השונים, ולכן זה יהיה חשוב ביותר שהחברה שאתם בוחרים בה מכירה את המערכת בצורה עמוקה ומקצועית, וכן מבינה את אופני מדידת עומק החספוס וכיצד יש לתכנן את העבודה, כדי ליצור מצב של איכות יעילה הרבה יותר בניקוי אברזיבי.

ניקוי באברזיבי עולם צבעים מתקדם

כידוע גם עולם הצבעים כיום ובמיוחד בתחום הצבעים לשימושים תעשייתיים כבדים יותר, מתקדמים בצורה מרשימה ונוצרים פיתוחים רבים במיוחד בשנים האחרונות. לשוק יוצאים בכל עת צבעים או ציפויים ייחודיים עם איכויות ותכונות משופרות יותר, ובעיקר עם יכולת עמידות לזמן ארוך יותר, צבעים אלו שהולכים ונעשים נפוצים יותר, קיימות עבורם מערכות ציפוי כדי לספק לצבעים אלו הגנה לאורך שנים רבות תחת תנאים קשים בעיקר של מזג אוויר ומגע עם חומרים שונים.

אך למרות כל זאת, זה ידוע שפעמים רבות מערכות הצבע והציפוי היוקרתיות מגיעות לשחיקה במהירות, ולא מחזיקות מעמד ולמעשה הופכות לדהויות כעבור תקופה קצרה ביותר, וזו לא התוצאה בה אנו מעוניינים. קיימות לכך סיבות רבות ורובן קשורות שוב לאופן בו הצבע הונח על המשטח וכן עקב טיב הכנת השטח קודם לפני הצביעה. אלו מקרים שיש להימנע מהם כי הם מתרחשים כתוצאה מעבודה לא מקצועית ובמקרים רבים כתוצאה מפיקוח לא מקצועי ומחוסר הבנה או הכרה של התקנים הרלוונטיים שהם חשובים מאד, ולכם לבסוף זה מה שגורם לאורך החיים הקצר של מערכת הצבע שלקח זמן רב, כסף רב שהושקע בחומר והרבה טרחה כדי להניח אותו על השטח.

לכן כדי לא להגיע למצב כזה של צביעה או שימור חובבני, וניקיון לא איכותי, חשוב יהיה תמיד ליצר תשתית טובה בכל מפרט קיים לפני שניגשים למלאכת הניקיון או הצביעה שלו.

ניקוי אברזיבי לאפקטים טובים יותר

אם שואפים לתוצאה מעולה באיכות העבודה, למשל אם נרצה לצבוע קיר ואז יהיה חשוב לטפל טכנית קודם כל בקיר, חשוב יהיה למשל לשייף אותו, למלא סדקים וחורים בקירות וכדומה, וכך לקבל אפקטים טובים יותר בשימור המבנה, ואיכות צבע הרבה יותר טובה ומקצועית, שתישמר לאורך שנים. ניקוי אברזיבי לכן קיים וחשוב כדי שיהיה אפקט כמה שיותר רב ואיכותי בניקיון וב מערכת הצבע או הציפוי במשטחים השונים, לכן זה חשוב ביותר שהחברה שאתם בוחרים בה מכירה את השיטה בצורה עמוקה ומקצועית, מבינה מהם אופני מדידת עומק החספוס וכיצד יש לתכנן עבודה, כדי ליצור מצב של איכות יעילה.

ניקוי אברזיבי לשלב צבעים רבים

במיוחד בתחום הצבעים לשימושי תעשייה כבדים או מתקדמים בצורה מרשימה נוצרים פיתוחים רבים ובמיוחד בשנים האחרונות. לשוק יוצאים בכל עת צבעים וציפויים ייחודיים עם איכויות משופרות ועם יכולת עמידות לזמן ארוך יותר, צבעים אלו הולכים ונעשים נפוצים יוצרים עבורם מערכות ציפוי עם הגנה לאורך שנים תחת תנאים קשים או במגע עם חומרים שונים. זה ידוע שפעמים רבות מערכות הצבע והציפוי היוקרתיות נשחקות במהירות, לא מחזיקות מעמד והופכות לדהויות כעבור תקופה קצרה, וזו לא התוצאה בה אנו רוצים. הסיבות לכך רבות רובן קשורות שוב לאופן בו הצבע הונח על המשטח ללא ניקיון השטח קודם לפני הצביעה.

אלו מקרים שיש להימנע מהם כי הם מתרחשים כתוצאה מעבודה לא מקצועית או כתוצאה מפיקוח לא מקצועי ומחוסר הכרה של התקנים בנושא שהם חשובים מאד, ולבסוף זה מה שגורם לאורך החיים הקצר של הצבע שלקח זמן רב, כסף רב שהושקע בחומר והרבה טרחה כדי להניח אותו על המשטח. לכן כדי לא להגיע למצב כזה של צביעה או שימור חובבני, וניקיון לא איכותי, חשוב יהיה תמיד ליצר תשתית טובה בכל מפרט קיים לפני שניגשים לשלב הניקיון או הצביעה שלו.

ניקוי אברזיבי לנקות כל משטח תעשייתי

ניקוי אברזיבי הוא הכרחי וחשוב בשלבים של ניקיון משטחים תעשייתיים או המיועדים לתעשייה וכאשר מכינים את השטח לכל מפרט של צביעה או ציפוי, צריך לבדוק גם את רמת החספוס הנדרשת, ואת זה ניתן להשיג עם ניקוי אברזיבי.