תפריט

שירותים

ניקוי אברזיבי

ניקוי אברזיבי לנקות כל משטח תעשייתי

ניקוי אברזיבי הוא הכרחי וחשוב בשלבים של ניקיון משטחים תעשייתיים או המיועדים לתעשייה וכאשר מכינים את השטח לכל מפרט של צביעה או ציפוי, צריך לבדוק גם את רמת החספוס הנדרשת, ואת זה ניתן להשיג עם ניקוי אברזיבי.

ניקויים אברזיבים לאפקט טוב יותר במערכת הצבע

בסופו של דבר חשוב לשאוף לתוצאה מעולה באיכות העבודה, בדיוק כמו שנרצה לצבוע קיר ואז יהיה חשוב לטפל טכנית קודם כל בקיר, לשייף אותו, למלא סדקים, וכך לקבל איכות צבע הרבה יותר טובה ומקצועית, שתישמר לאורך שנים, כך גם הניקוי האברזיבי חשוב בכדי שיהיה אפקט הידבקות כמה שיותר רב ואיכותי, של מערכת הצבע ו/או הציפוי במשטחים השונים, ולכן זה יהיה חשוב ביותר שהחברה שאתם בוחרים בה מכירה את המערכת בצורה עמוקה ומקצועית, וכן מבינה את אופני מדידת עומק החספוס וכיצד יש לתכנן את העבודה, כדי ליצור מצב של איכות יעילה הרבה יותר בניקוי אברזיבי.

ניקוי אברזיבי לנקות כל משטח תעשייתי

הביטוי ניקוי אברזיבי או יותר נכון ניקוי אברסיבי עושה שימוש רב בעולם הניקוי התעשייתי. למעשה אם נתרגם לשפה העברית זה ניקרא ניקוי שוחק. יחד עם זאת ישנם רמות שחיקה שונות הנדרשות על פי אותו מוצר המיועד לניקוי. את הניקוי האברסיבי מבצעים באמצעות התזה בלחץ גבוה של חומרי שחיקה מגוונים המגיעים בצורות ובגדלים שונים.

חברת ניר לי פתרונות, כחלק משרותי הניקוי המתקדמים שלה לתעשייה, מפעילה ומשווקת בלעדית של חברת  GRITCO® המובילה באירופה לייצור טכנולוגיות ניקוי בהתזה של חומרי השחיקה השונים כמו: ניקוי בהתזה של גרגירי סודההתזה של כדורי פלסטיק,  התזת אגרגטים, התזת זכוכית   התזת אלומיניום אוקסיד התזת חול ועד…

אנו שואפים לתוצאה מעולה באיכות העבודה לכן כל אחד מחומרי השחיקה הנ"ל מותאמים לאופי וסוג הציוד הנדרש לניקוי. במקביל לכך אנו מתאימים את סוגי הטכנולוגיות השונות לפי התנאים הקיימים בשטח לדוגמא: עבודה במכונות התזה הפועלות עם שאיבה ומחזור של חומרי השחיקה המהוות יתרון גדול של חיסכון ושמירה על בסביבה נקייה. יתרון נוסף וחשוב, מכונות ההתזה לניקוי האברזיבי המגוונות באמצעותם אנו עושים שימוש, מאפשרות לתת את השרות במפעלי הלקוח ואנו מתאימים את סוגי המכונות לסוגי יישומים רבים כמו: ניקוי סוגי מתכות רבים, ניקוי ציוד, ניקוי תבניות, ניקוי שרשאות, ניקוי מכלים, ניקוי משטחי עץ, שיקום אתרים ארכיולוגים, ניקוי מבנים, חידוש חיפויי אבן ומשטחי אבן מכל הסוגים ויישומים רבים נוספים. חשוב לציין כי למרות שמדובר בניקוי אברזיבי,  המכונות שלנו מתאימות לכל משטח תעשייתי ומעניקות ניקיון מושלם לאפליקציות השונות מהעדינות ועד לגסות.

דילוג לתוכן