תפריט

ניקוי אברזיבי

ניקוי חול

ניקוי חול השיטה היעילה לניקוי מתכות

שימוש בשיטת הניקי בהתזת חול היא שיטה בעלת יעילות רבה יחד עם זאת בעלת יתרונות ואף גם חסרונות. היתרון הגדול  הוא חיסכון בזמן ובכסף עם קבלת תוצאות מעולות. יחד עם זאת ניקוי חול מהווה חיסרון משמעותי בהשפעתו על זיהום האויר. מסיבה זו נקבע חוק על ידי אגף איכות הסביבה, כי התזה בניקוי חול תתקיים אך ורק בחללים סגורים ובאתרים המיועדים למטרה זו בלבד. ניקוי חול הינה השיטה הנפוצה והמוכרת ביותר בתחום הניקוי האברסיבי והיא מתאימה במיוחד ליישומים כמו: הסרת צבע, הסרת שומנים יבשים, ניקוי חלודה, הכנת משטחי מתכות לצבע, הכנת משטחי עץ לצבע, ניקוי חזיתות, ניקוי רחבות, ניקוי אבן טבעית , ניקוי קורוזיה, ועוד אפליקציות מסוג זה. פעולת הניקוי בחול מותירה אחריה משטח מחוספס וזה יכול להוות יתרון במקרים מסוימים וגם חיסרון למצבים אחרים. 

נשאלת השאלה מדוע מומלץ להשתמש בניקיון בהתזת חול? יש לניקוי הזה כמה סיבות טובות מדוע להשתמש בצורה מקצועית דווקא בו, למשל המחיר של ניקוי חול זול יותר ביחס לשיטות אחרות ולכן הניקוי בשיטה זו הוא בהחלט יהיה משתלם עבורכם בנוסף לתוצאות המצוינות בניקיון שאפשר להגיע אליהן. עוד יתרון ברור הוא שבאמצעות ניקוי חול, אפשרי להגיע בקלות רבה לכל פינה וחריץ ולנקות אותם היטב, אפשר להגיע בקלות גם למקומות קשים ונסתרים מאד ששנים רבות הוזנחו, וזאת מכיוון שגרגרי החול הינם קטנים מאוד.

החיסרון העיקרי בניקוי בהתזת חול הוא ששיטה זו גורמת לזיהום האויר ולכן אינה מותרת לשימוש בכל מקום.

אי לכך, חברת ניר לי פתרונות לקחה על עצמה לשלב טכנולוגיות ניקוי אברסיבי מתקדמות שונות המאפשרות ניקוי עם חומרים ידידותיים לסביבה ומביאים לתוצאות מושלמות ומהירות, תוך כדי שמירה על איכות הסביבה. חברת ניר לי פתרונות, כשמה כן היא, מצאה את הפתרון המושלם העונה לצרכים של כל אותם אפליקציות אשר בעבר קיבלו את התוצאות המושלמות רק באמצעות ניקוי בחול. החברה מפעילה ומשווקת בלעדית של טכנולוגיית GRITCO® המובילה באירופה לפיתוח ציוד וטכנולוגיות לניקוי אברסיבי. מכונות ניקוי המאפשרות שימוש בחומרים כמו: התזת כדורי זכוכית, התזת גרנית, התזה של קליפות אגוז, התזה של גרגירי סודה לשתייה, התזת כדורי פלסטיק, התזת אלומיניום אוקסיד ועוד.. בנוסף יש אפשרות להשתמש בגדלים שונים של הגרגירים ביחס לסוג האפליקציה אותה מנקים. יחד עם זאת החברה פיתחה מכונות התזה משולבות שאיבה, אשר מאפשרות לנו לספק לקהל לקוחותינו אף ניקוי חול ללא גרימת נזק וזיהום האויר ואף מיחזור חומרי הניקוי.

הניקוי האברסיבי – תחליף לניקוי בחול – מגוון של יתרונות

כאמור ניקוי אברסיבי כמו ניקוי חול הוא שיטת ניקוי בעל יתרונות רבים שמוכיחים את עצמם בהצלחה בשטח, למשל היתרון הנוסף באמצעות שיטת הניקוי בחול/גרגירי זכוכית/גרגירי אלומיניום/ גרגירי גרניט וכו' הוא המהירות הגדולה של התהליך – כלומר לעומת שיטות אחרות, בעזרת ניקוי מסוג זה ניתן לחסוך זמן רב בניקיון ולהשיג תוצאות מבריקות ומרשימות במיוחד במשטחים שבדרך כלל קשים ואף בלתי אפשריים לניקיון. כאמור הניקוי האברסיבי גם מסייע לקליטה והשימור שהם טובים יותר של הצבע לאורך זמן וגם כאן מדובר ביתרון ברור.

טכנולוגיית  GRITCO® גם למשטחי חלודה

אז אם נתקלתם במספר משטחים קשים מאד לסדר או לניקיון, מומלץ לפנות לחברה המומחית בנושא עם מגוון שיטות של ניקוי כדי לקבל תוצאות מרהיבות. בוודאי נתקלתם פעמים רבות במשטחים כמו גדרות ברזל שהפכו עם השנים לחלודים עד לקבלת מראה מאד מיושן ואפילו מתפורר. בדיוק לשם החידוש של מראה הברזל החלוד נוצרה שיטת ניקוי האברסיבי שמצליחה להגיע בקלות יחסית לתוצאות מרשימות במיוחד, כך שתקבלו סביבה חדשה לחלוטין. אין ספק שתוכלו יחד עם הייעוץ המקצועי שלנו לקבל מראה חדשני ומהודר יותר לכל סביבה בייחוד עבור חומרים מאסיביים יותר כמו רצפות, קירות בטון, ברזלים חלודים ועוד. אין ספק כי להגיע למקומות חלודים או נסתרים בכל סביבה ולהתחיל לדאוג למראה הניקיון שלהם, זו יכולה להיות בעיה שלבסוף רק מזניחים אותה וכך הלכלוך מצטבר עוד יותר, מבלי לדעת שישנה שיטה כל כך מוצלחת וקלה שיכולה לחולל פלאים במראה הסביבה ולמעשה לשנות כל מראה מוזנח למראה נקי ומואר ביותר.

תחזרו אלינו

    דילוג לתוכן