תפריט

ניקוי בלחץ מים גבוה

שטיפה בלחץ גבוה

יש לכלוכים שלא ניתנים להורדה בקלות כמו מסטיק שנדבק אל משטח, שמן שנפך על הרצפה או חלודה שהצטברה. הפתרון הזול והיעיל ביותר לאזורים בעיתיים לניקוי הוא שטיפה בלחץ מים גבוה. במהלך ניקיון המשטח מותזים מים בטמפרטורה חמה מאוד או קרה בלחץ גבוהה תוך התמקדות על האזור הבעייתי והסרת הלכלוך ממנו.

מהי שטיפה בלחץ מים גבוה?

שטיפה בלחץ גבוה / התזת מים בלחץ, נועדה על מנת לנקות משטחים מחוספסים, להוריד לכלוכים שקשים להסרה, לנקות משטחים שומניים ולבצע פעולות הסרת חלודה וצבע. התהליך כולל התזת מים בלחץ גבוהה על המשטח הרצוי או על אזור הלכלוך עד להסרת הכתם, הצבע או החלודה.

סוגי המכונות המיועדות לשטיפה בלחץ גבוה

כיום בשוק קיימות מכונות רבות כאשר כל אחת מותאמת לביצוע עבודת ניקיון הרמה אחרת, החל מ300 בר ועד 3,000 בר.

כל מכונה מתאימה לסוג אחר של בעיה ולכן חשוב להיעזר בחברה מקצועית שתתאים את המכונה הנכונה ותבצע את תהליך הניקיון בצורה הטובה ביותר בהתאם לנתוני השטח והמידע שהיא מקבלת מהלקוח.

מדוע מומלץ להיעזר בשטיפה בלחץ גבוה של מים?

יותר ויותר אנשים נוטים לכיוון של שטיפה בלחץ גבוה / התזת מים בלחץ ולא בכדי, ניקיון בעזרת מים ידוע כפתרון אקולוגי שאינו מערב חומרים רעילים אשר עלולים לפגוע בטבע. בנוסף, תהליך הניקיון נעשה במהירות ומאפשר הגעה לרמות ניקיון גבוהות ביעילות רבה תוך השגת תוצאות מיידיות.

מדוע חשוב להיעזר במומחים?

קיימות מכונות לשטיפה בלחץ גבוה ביתיות, אך לא תמיד הן יעילות מכיוון שבתור לקוחות איננו יודעים מה הזרם שבו המים צריכים לזרום בכדי להתמודד מול הלכלוך מבלי להרוס את המשטח. שימוש בלחץ מים גבוה מידי עלול לגרום לנזק למשטח אותו צריך לנקות, אך אם לחץ המים יהיה נמוך מידי התוצאה הסופית תהיה לא טובה ואף התהליך ייקח זמן רב. חסכו מעצמכם את הדאגות והיעזרו במקצוענים.

לקבל שטיפה יסודית

אם יש בידכם משטח שאתם מעוניינים לנקות, כדאי שתיעזרו בחברת ניר לי פתרונות. ניר לי פתרונות מציעה מגוון אפשרויות ניקוי בלחץ גבוהה ומחזיקה במכונות רבות שמיועדות לשטיפה בלחץ ובעובדים מקצועיים שידעו להתאים את המכשור הנכון. החברה תדאג שתקבלו את המשטח נקי כמו חדש הכי מהר שניתן.

תחזרו אלינו

    דילוג לתוכן