ניר לי פתרונות טכנולוגיות ניקוי מתקדמות

שירותים

ניקוי בקרח יבש

ניקוי מצנני אוויר

ניקוי בקרח יבש זה השם השני שלנו… אנו גאים להיות חלוצי השיטה בישראל, עם טכנולוגיית ®CRYONOMIC המיושמת בתעשיות המובילות בעולם!

ניר לי פתרונות גאה במומחיות המיוחדת בטכנולוגיות ניקוי וחיטוי אקולוגי בקרח יבש, עם נציגות בלעדית של חברת ARTIMPEX המייצרת את טכנולוגיות הניקוי המתקדמות בעולם. בהתאם לצרכים, מיישמת ניר לי טכנולוגיות ניקוי משולבות לניקוי וחידוש.

 מגון רחב של יישומים
ניקוי, חיטוי בקרח יבש- מגוון רחב של יישומים! התייעץ איתנו.
טכנולוגיות ניקוי בקרח יבש (CO2) של ניר לי מיושמות במגוון רחב של תחומי יישום בתעשייה ומבטיחות את השבחת והארכת חיי המוצרים או המבנה, בעבודה יעילה וחסכונית.
 תחומי היישום
תעשיית החשמל, תעשיית המזון, אתרים ארכיאולוגיים, אתרים לשימור, תעבורה – רכב תעופה רכבות וספנות, תעשיית המתכות, תעשיית הגומי והפלסטיקה, תעשיית הכימיקלים, שיקום לאחר שריפות, רשויות מקומיות, מוסדות ציבור (מרכזי תרבות, מוזיאונים, היכלי תרבות, בתי קולנוע, מתנ"סים) ,בתי חולים ,בתי מלון, רשתות שיווק ועוד

היתרונות המיוחדים של ניר לי

ניר לי נותנת מענה מושלם, רציף וחסכוני לכל פרויקט, ואף למספר גדול של פרויקטים באותה העת. זאת בזכות ציוד מתקדם בהיקף הגדול בישראל וצוותים מקצועיים בפריסה ארצית. התוצאה- חיסכון עצום בזמן ובכסף בזכות הצמצום בהשבתת הייצור.
לניר לי למעלה מ-20 שנות פעילות בתחום שירותים ופתרונות לתעשייה. בשנים ארוכות אלה רכשנו ניסיון רב ומיומנות, ופיתחנו שיטות עבודה ייחודיות, ליישום חכם ויעיל של טכנולוגיות הניקוי במגוון רחב מאוד של יישומים.
אנחנו כאן בשבילך – עם מענה מקצועי מיידי. זמינות זו מבטאת את המחויבות המיוחדת שלנו ללקוח.

THE COOL WAY OF CLEANING

על היתרונות המיוחדים של CRYONOMIC®:

 צריכת קרח יבש הנמוכה והחסכונית ביותר
 ביצוע אמין ורציף
 הגברת יעילות ניקוי וחידוש ע"י תאורת לדים מיוחדת
 תאורת לדים מיוחדת המשולבת באקדח ההתזה
 שליטה מלאה מרחוק
 בקרה מושלמת על נפח האוויר
 יכולת עבודה וגישה ממרחק של 100 מטר+ ממכונת ההתזה

תחזרו אלי