תפריט

ניקוי בלחץ אולטרה גבוה

ניקוי מחליפי חום

ניקוי מחליפי חום

מחליפי חום מהווים רכיב מרכזי במערכות חימום מים ומצויים בשימוש רחב היקף בענפי התעשייה השונים. שתי התצורות הבולטות הקיימות כיום בשוק כוללות מחליפי חום מסוג צינורות ומעטפת ומחליפי חום מסוג לוחות ופלטות. מטבע הדברים, מחליפי החום, אשר באים במגע מתמיד עם נוזלים, צוברים עם הזמן משקעי אבנית ולכלוך אשר פוגמים ביעילות תפקוד המערכת ונזקקים לניקוי.

ניקוי מחליפי חום בלחץ מים גבוה

קיימות שיטות שונות לניקוי מחליפי חום ונהוג לבצע אותו באמצעות טכנולוגיות מכניות או באמצעות חומרים כימיים. אחת הטכנולוגיות המתקדמות והיעילות ביותר לניקוי מחליפי חום עושה שימוש בלחץ מים גבוה, המאפשר ניקוי מחליף חום אופטימלי ואיכותי של המערכת. שיטה זו מתאימה לניקוי פנימי וחיצוני כאחד וניתנת ליישום גם בצינורות בעלי קוטר קטן במיוחד, כך שהיא מאפשרת להיפטר מכל לכלוך. זאת ועוד, השיטה קלה ליישום בהשוואה לשיטות ניקוי מקבילות ונחשבת לחסכונית בכל הנוגע לעלויות התפעול.

אנו, בחברת ניר לי פתרונות, מצוידים במיטב האמצעים הטכנולוגיים, המבטיחים יעילות גבוהה ותוצאה מקסימלית, ועושים שימוש במערכת ניקוי חדשנית המבוססת על לחץ מים גבוה ופועלת באמצעות דיזות ייעודיות אשר עושות את דרכן בתוך הצנרת כשהן מונעות על ידי סילוני מים ומבצעות ניקוי יסודי לכל אורך הצינור. ניקוי מסוג זה ניתן לבצע גם באמצעות רובוטים, ללא מגע אנושי.

הפתרונות המתקדמים ביותר לניקוי מחליף חום בהתאמה אופטימלית לצרכים שלכם

טכנולוגיות הניקוי התעשייתי המובילות מבית ניר לי פתרונות נשענות על מקצוענות בלתי מתפשרת, על ניסיון רב שנים, על יכולת התאמה פרטנית ומדויקת של הפתרון לדרישות הלקוח, ובעיקר – על גישת שירות אישית וממוקדת, המעמידה בראש סולם העדיפויות את צרכיו של כל לקוח ולקוח.

כחברה מהחלוצות בענף שמאחוריה למעלה משני עשורים של הצלחה, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מעטפת שירותים איכותית ומקיפה בפריסה ארצית, המספקת מענה חדשני ועוצמתי לכל צורך בתחום הניקוי התעשייתי, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר הן בנושא האיכות והן בנושא הבטיחות. צוות מומחינו ישמח ללוות גם אתכם במסירות וביעילות, תוך התאמה מלאה של פתרון הניקוי לתשתית הקיימת ובזמינות מלאה לכל אורך הדרך.

תחזרו אלינו

    דילוג לתוכן