תפריט

שירותים

ניקוי אבן ירושלמית

אבן ירושלמית פופולארית בעיקר באזור ירושלים, אך ניתן בהחלט לפגוש אותה באזורים נוספים ברחבי הארץ, כשהיא מוסיפה חן והדר למבנים, בייחוד לבתים פרטיים שבעליהם לא התפשרו על פחות מהטוב ביותר. מנגד, עיצובה הייחודי של האבן הירושלמית, האחראי במידה רבה על יופייה הייחודי, הופך את מלאכת התחזוקה שלה למאתגרת ומורכבת בהחלט.

מדוע חשוב לבצע ניקוי לאבן ירושלמית?

בין אם מדובר באבן ירושלמית מקורית ובין אם מדובר בחיקוי מודרני המדמה את מרקם האבן הירושלמית המקורית, גוון האבן יהיה לרוב בהיר ומשקעי לכלוך מכל סוג בולטים מעל גביו. זאת ועוד, המרקם המחוספס המאפיין את האבן הירושלמית גורם לה לצבור לכלוך באופן מואץ, כאשר הצטברות הלחות בעונת החורף גורמת להיווצרות כתמי עובש ולצבירת אבנית בדמות כתמים בלתי אסתטיים בגווני הצהוב. 

כיצד ניתן לנקות אבן ירושלמית?

ניקוי אבן ירושלמית באופן מקצועי מאפשר להיפטר ממשקעי הלכלוך שדבקו בה, מחד, ולחדש את האבן, מאידך. ניקוי סטנדרטי יבוצע, לרוב, באמצעות לחץ מים גבוה ובשילוב חומרי ניקוי ייעודיים שמטרתם להסיר את כתמי הלכלוך, העובש ויתר פגעי הטבע. 

חידוש האבן הירושלמית מיועד לריענון פניה של האבן הירושלמית אשר מצהיבה לאחר שנים. במהלך חידוש האבן מוסרת שכבת האבן המיקרונית אשר ניזוקה כתוצאה מפגעי הטבע, והתוצאה, בסופו של תהליך, מרהיבה, כאשר האבן הופכת בוהקת ומרשימה, הרבה מעבר למצבה המקורי.

ניר לי פתרונות – מחויבים לתוצאות

חברת ניר לי פתרונות, מחלוצות ענף הניקוי התעשייתי בישראל, מעמידה לרשות לקוחותיה מניפת שירותים מקיפה ומתקדמת הנשענת על טכנולוגיות הניקוי המובילות בעולם. השילוב המושלם בין המקצוענות הבלתי מתפשרת, המאפיינת את כלל שירותינו, לבין נבחרת המומחים הנמנים על שירותינו, מאפשרים לנו לספק לכל לקוח ולקוח את הפתרון האופטימלי לצרכיו, בהתאמה פרטנית ומדויקת לאופי המשטח ולצרכי הלקוח.

זאת ועוד, במטרה לספק לכל לקוח את חוויית השירות המושלמת, אנו מספקים את שירותינו בפריסה ארצית נרחבת ובזמינות גבוהה במיוחד, המאפשרת לנו לספק מענה למספר פרויקטים במקביל, תוך חיסכון בזמן עבודה יקר ובעלויות נלוות.

זקוקים לשירותי ניקוי אבן ירושלמית? נשמח לעמוד לשירותכם לשביעות רצונכם המלאה!

דילוג לתוכן