לקוחות

המלצות

לקוחות מספרים

תעשיית החשמל


"גילינו כי CRYONOMIC® מהווה עבורנו תחליף בעל יתרונות טכניים, פרקטיים וכלכליים משמעותיים" מקור : interview with Mr. Ph., Site Manager of S. Ltd, august 6th 2008 "חברתנו מתמחה בתחזוקה של תחנות כוח חשמליות, וכמו כן אנו בעלי ניסיון גדול עם מגוון אפשרויות ניקוי, הן מהמקובלות בשוק והן מהמתוחכמות יותר כמו: ניקוי בהתזת חול, שימוש בממיסים, התזה בלחץ מים גבוה, מכני, על קולי, קיטור וניקוי בלייזר. נוכחנו לראות כי רוב שיטות הניקוי הנ"ל מייצרות פסולת חדשה ואינן מיושמות באופן יעיל וחסכוני בסביבת העבודה שלנו, או במקרים מסויימים דרשו אמצעי הגנה נוספים. את רוב השיטות הללו ניתן ליישם במקומות מוגבלים, ולעיתים אינן מתאימות כלל לתחנות כוח.   גילינו כי שיטת הניקוי בקרח יבש באמצעות טכנולוגית CRYONOMIC®  מהווה עבורנו תחליף בעל יתרונות טכניים, פרקטיים וכלכליים משמעותיים. השיטה יותר מהירה, יבשה, אינה פוגמת במשטח  והחומר אינו נפיץ ואינו רעיל. ניקיון ציוד ללא מתח חשמלי אינו מהווה סיכון כלל. כאשר נוקטים בכל אמצעי הזהירות הנדרשים ומשתמשים בציוד הנדרש לצורך כך, גם ניקוי ציוד תחת מתח חשמלי יכול להתבצע ללא חשש. ברוב המקרים בעת ניקוי אובייקט, או חלקים הסובבים אותו, יש צורך בפירוק, הסרה, הורדת המתח החשמלי, או שימוש בהגנה מיוחדת אחרת. שיטת הניקוי בקרח יבש נקראת "ניקוי באתר" ומובילה לחיסכון אדיר בזמן הייצור. אודות לשילוב של הקרח היבש במפעלנו, אנו לא מייצרים פסולת נוספת – הבדל משמעותי למצב הקודם. העובדה שלא נוצרת פסולת נוספת הינה בעלת חשיבות אקולוגית וכלכלית גבוהה. בחרנו בניסיון המקיף והגישה המקצועית והישירה של  CRYONOMIC®– שותף שעליו ניתן לסמוך, גם לצרכי ייעוץ לבניית רובוטים לניקוי אוטומטי."

תעשיית הפלסטיק


CRYONOMIC®" מפחיתה את זמן הניקוי במעל 80%, חסכונות מרשימים" מקור : interview with Mr. B., General Manager of R. Ltd, June 6th 2008 "מכונות ההזרקה שלנו עובדות 24 שעות ביממה ובכדי להבטיח איכות ללא פשרות, אנו מוכרחים לנקות חלק מהתבניות כל 48 שעות. בעבר השתמשנו במגוון שיטות ניקוי כמו: ניקוי על קולי (אולטרסוניק), התזה בחול, כימיקלים וניקוי במברשות תיל. התבניות והמכונות היו עומדות במשך 4 שעות בכדי להתקרר עוד טרם פירוקן ממקום היצור ותחילת תהליך הניקוי. לאחר סיום הניקוי, היהצורך בהרכבה מחדש של כל הציוד. צוות שלם היה מנקה תבנית בודדת בין 8 ל- 12 שעות. תהליך זה לא היה יעיל בצורה בולטת, יקר ביותר הן במונחי זמן השבתת ציוד והן במונחי איבוד כושר הייצור של המפעל. היה לנו ברור שיש לנו צורך בשיטת ניקוי אחרת, ומיד. לאחר נסיונות של מספר טכניקות ניקוי חדשות הוחלט על בחינה של טכנולוגיית CRYONOMIC® שפותחה על ידי חברת ARTIMPEX . כיום ניקוי של 10 מהתבניות העיקריות שלנו, נעשה על ידי אדם אחד בלבד, כאשר התבניות עוד חמות ונמצאות במקומות הייצור שלהן, מה שמאפשר ניקוי סדיר יותר ומבטל את הצורך בהשבתת קווי הייצור. ההשלכות במונחי הייצור והחיסכון מרשימות: בטיפול בשאריות הפסולת של שיטות ניקוי אחרות וללא שימוש בכימיקלים מזיקים. ההשקעה על המכונה החזירה את עצמה תוך חודש ימים. שיטת הניקוי של CRYONOMIC® הינה שיטת הניקוי המשתלמת ביותר ביחס לכל מה שהכרנו עד היום. המכונות הן חסכוניות ואמינות. מפעלנו הוא הראשון שהתנסה בטכנולוגיה החדישה, וההתנסות החיובית שלנו הובילה להפצת הטכנולוגייה במהירות גם במפעלים אחרים".

תעשיית הגומי


"ניקוי בקרח יבש של  CRYONOMIC®צמצם את זמני הניקוי של תבניות, ביותר מ 90% מהזמן" מקור:Testimonial by Mr. C., Director of the company V., a manufacturer of rubberized parts with customers in both SMEs and multinational companies (march 5th 2007) "לפני ההכרות שלנו עם מערך הניקוי בקרח יבש של  CRYONOMIC® , ניקוי התבניות היה נמשך 5 ימים בשבוע באמצעות התזת חול. פעולה זו הייתה כרוכה בשעות עבודה מרובות והותירה אחריה פסולת רבה לפינוי. התזת חול גרמה בין היתר לשחיקה מהירה של התבניות שלנו ולהחלפתן בתדירות גבוהה. ניסיונו את כל שיטות הניקוי הקיימות ולא האמנו שקיימת שיטה טובה יותר מאלו שניסינו עד כה. גם אני חשבתי כך על ניקוי בקרח יבש, עד שקראתי כתבה על שימוש בטכנולוגיה בתעשיית הגומי והחלטתי לבדוק את השיטה גם במפעל שלנו. לאחר הבדיקה והערכה כלכלית הבנתי ששיטה זו תחסוך לי כסף רב. התבניות נותרו 100% ללא פגם ואיכות המוצרים המוגמרים שלנו השתפרה בצורה חד משמעית. הבחירה שלנו הייתה חד משמעית CRYONOMIC® : אמין, יעיל, חסכוני במיוחד, הנדסת אנוש גבוהה וקל לשימוש ע"י העובדים שלנו". "התוצאות עברו את כל הציפיות. הורדנו את זמן הניקוי של התבניות שלנו ל 30 דקות ( במקום כ- 5 שעות , חסכון של 90% ). כמו כן, ניקוי באמצעות קרח יבש מקנה אפשרות לניקוי בו זמנית בעת הייצור.  אנו מסוגלים לנקות את התבניות שלנו תחת טמפרטורה של 300 מעלות חום, מה שחוסך למפעל 7 שעות של השבתת ייצור".  

תעשיית המזון


"איכות הניקיון היתה טובה יותר, בפחות מ 1/4 מהזמן בו ניקינו בעבר" מקור : Interview with Mr. H., Production Manager of L. Inc, April 24th 2007 "מהי הדרך שבה ניקינו בעבר בהשוואה לדרך שבה אנו מנקים כיום? פשוט מחדל, הבדל של יום ולילה, בעבר קרצפנו בידיים ועם הרבה מים. רוב המכונות הושבתו ופורקו לצורך הניקוי, תהליך שנעשה במאמץ מתמשך ומאוד איטי וכמובן בהיבט הכלכלי הוביל להפסדים עקב אי היכולת לייצר מוצרים. בנוסף יש לציין את ההוצאות הגבוהות עבור פינוי מיכלי המים המזהמים לאחר כל ניקוי. שמעתי על  CRYONOMIC® מחבר שלי, יצרן שוקולדים שסיפר לי שהוא משתמש בהצלחה במכונות הניקוי באמצעות קרח יבש כבר יותר משנתיים. בתחילה היתי ספקן, אך ביקשתי מ CRYONOMIC® לבצע ניקוי ניסיוני במפעלי – הציוד שלנו אף פעם לא היה כל כך נקי באופן כל כך יסודי ויעיל, בפחות מ 1/4 מהזמן בו ניקינו בעבר. לאור ההצלחה הרבה של הניסוי, החלטנו לרכוש מכונת התזה לניקוי בקרח יבש מטכנולוגיות CRYONOMIC®  למפעל. זמני הניקיון ירדו באופן משמעותי. היתה הפחתה משמעותית בשעות העבודה של כח האדם ובזבוז המים הפך למזערי. ההשקעה בציוד החזירה את עצמה מהר מאוד. CRYONOMIC® - מקיימים את הבטחתם במקצועיות רבה. 100% שביעות רצון מעבר לכל ספק...."

תעשיית הדפוס


"שיטת הניקוי בקרח יבש היא ללא ספק האפשרות המעשית והנבונה ביותר לניקוי מכבשי הדפוס... CRYONOMIC® הוכיחה את עצמה כיעילה, אמינה, בעלת הנדסת אנוש גבוהה, וחסכונית ביותר ". מקור: Interview with Mr. M, General Manager of N. (Nov. 25th, 2009) "כמומחים בניקוי מכבשי דפוס כבר מ 1996 אנו מחשיבים את עצמנו כמובילים בעולם בתחום זה. רוב הלקוחות שלנו מביאים אלינו ציוד משומש ומחליפים לחדש, אך יש לנו גם לקוחות המבקשים לבצע ניקוי של הציוד במפעלם. לפעילות שלנו, שיטת הניקוי בקרח יבש היא ללא ספק האפשרות הפרקטית והנבונה ביותר. היעילות והמהירות של השיטה פשוט אינה ניתנת להשוואה מול שיטות ניקוי אחרים. גם הציוד המשומש והמלוכלך ביותר ניתן לניקוי ביום אחד בלבד. כגון : גלגלי הדפסה, מכוונים, גלגלי שיניים המלאים בגריז ודיו. אנו מנקים באמצעות התזת קרח יבש את החלקים הכי מלוכלכים. מאחר ותהליך הניקוי בקרח יבש הפך לפעילות העיקרית העסקית שלנו, יש לנו 100% בטחון בציוד שאנו משתמשים. אין מקום לאלתורים או לפשרות. בחרנו במכונות של CRYONOMIC® מפני שהטכנולוגיה הוכיחה את עצמה כיעילה, אמינה, בעלת הנדסת אנוש גבוהה, וחסכונית ביותר. אלו גורמים חשובים מאוד לאור העובדה שאנו מנקים באופן כמעט קבוע ובו זמנית מפעילים גם מכבשי דפוס אחרים. בשוק שלנו קיימת תחרות רבה. ניתן להגיד בבטחה כי מכונת CRYONOMIC® באמת תרמה להצלחה ולצמיחה של החברה

ניקוי בתעשיית המתכת


"צמצמנו את זמני הניקוי עד לכדי 85% מהזמן שבעבר" מקור: מקס בייסנס, מנכל חברת HASSAL, בלגיה "התזה בקרח יבש גרמה למהפכה בייצור שלנו. אנו מנקים את התבניות שלנו בפחות משעה, כאשר לפני כן הניקוי לקח יותר מ 8 - שעות. הניקוי באמצעות מכונות ההתזה בקרח יבש של  CRYONOMIC® מתבצע באופן יומיומי במשך כל השבוע ומספק לנו שביעות רצון מלאה מכל הבחינות. אנו עשינו את הבחירה הנכונה." "וזה לא הכל, אחרי הניקוי התבניות הופכות להיות כחדשות- אין שריטות או שחיקה. הלקוחות שלנו מאוד מרוצים. כיום אנו מסוגלים לספק מוצר מוגמר באיכות גבוהה מאוד אפילו עם התבניות המיועדות להחלפה בקרוב". "עשינו חשבון ומצאנו שההשקעה שלנו החזירה את עצמה בפחות משנה. ומעבר ליתרון הכלכלי גיליתי היבט חשוב אחר- טכנולוגיית ההתזה בקרח יבש שומרת על הסביבה בניגוד לשיטות ניקוי אחרות. היתרון של אי יצירת פסולת נוספת הוא פתרון מהפכני אמיתי - אקולוגי ובו זמנית חוסך זמן וכסף".
Call Now Button