תפריט

ניקוי חול (אגריגטים)

ניקוי בחול

התזות חול, שיטת ניקוי באמצעות חול יעילה?

עם שיטת הניקיון של ניקוי חול משתמשים בתהליך של התזת חול כדי לנקות מתכות או למשל להסיר חלודה ממשטחים וכן לשם הסרת צבע כל זאת באמצעות טכניקה של ניקוי בעזרת חול תחת לחץ גבוה.

כמובן שתוצאות ניקוי באמצעות חול תלויות גם במספר נקודות  חשובות הקובעות את מידת איכותו ויעילותו של ניקוי באמצעות התזת חול, למשל מידת קשיחות החומר שנשחק, גודל המרכיבים השחוקים, אופן העבודה המקצועית וזווית ההתזה, מידת מהירות ההתזה סוגי הגרגירים המותזים ועוד.

לכן רק עבודה מקצועית של חברה המתמחה בתחום ניקוי בעזרת חול תעניק לכם ניקיון יסודי ותוצאות טובות.

התזות בחול כדי להסיר כל לכלוך

אז אם אתם צריכים להסיר שאריות שונות של צבע משטחים, לכלוך או כתמי שמן שהצטברו על מתכות בצורה מהירה ויסודית, וכן אתם רוצים להסיר חלודה ממוצרי מתכת, למשל מהסורגים וכדומה, השיטה של ניקוי בחול יכולה להיות פתרון מצוין עבורכם.

כידוע לא ניתן גם לצבוע משטחים וליצור בהם תחושב מבריקה אם לא מנקים אותם קודם בצורה יסודית וכך הופכים את המשטח נוח לצביעה ולשם כך, ניקוי באמצעות חול נמצאה כשיטה היעילה ביותר.

התזת חול שיטת ניקוי יעילה

ניקוי בחול ידוע כשיטה וותיקה שהוכיחה עצמה כיעילה עם תוצאות מעולות כבר שנים רבות. כשיטת ניקוי חדשנית היא מתבססת על טכניקות ניקיון בלחץ גבוה באמצעות התזת חול על המשטח המיועד במהירות גבוהה ביותר.

ניקוי באמצעות חול זוהי שיטה יעילה שניתן ליישם אותה גם על משטחים קשים מאד לניקוי כמו על גופי בטון, זכוכיות ומתכת וכן משתמשים בזה עבור ניקוי של ספינות וכן צינורות או חזית של מבנים.

ניקוי בעזרת חול יכול לשמש גם כהכנה לציפוי וצביעה של משטחים גדולים ותעשייתיים. ניקוי בחול מבטיח שהצבע יישמר לאורך זמן ולא יתקלף במהירות או בקלות. לכן ניקוי החול הוא שלב חשוב מאוד לפני שמתחילים כל סוג של עבודות ציפוי או צביעה תעשייתיים והוא מנקה את המשטחים בצורה יעילה וטובה ביותר.

באמצעות התזתם של הגרגרים ודחיפתם על ידי זרם חזק מתרחש תהליך ניקוי יעיל. למעשה עצם חיכוך שנוצר בין הגרגרים לבין המשטח שאותו מנקים הוא זה שמסיר את הלכלוך ומבצע את פעולת הניקיון, והאפקט מזכיר גם פעולה של שיוף עם נייר זכוכית רק בצורה טובה ומאסיבית יותר. חשוב לציין שניקוי כזה לא חייב להיעשות רק עם חול אלא ניתן להשתמש גם בגרגרים של חומרים שונים כמו חצץ של פלדה, סיגי נחושת, ניקיון עם גרגירי קליפות אגוז ועוד.

התזות חול לשם הסרת כל סוג של לכלוך

פעולות ניקיון הן לעיתים קשות מאד ויש חומרים שאינם ניתנים להסרה בקלות, למשל כאשר צריך להסיר שאריות שונות של צבע ממשטחים, כתמי לכלוך עמוקים וקשים או כתמי שמן שהצטברו על מתכות, להסיר חלודה ממוצרים שונים וממתכות, למשל לנקות את החלודה מהסורגים וכדומה, שיטת הניקוי בחול יכולה להיות הפתרון המצוין לכך.

כי כידוע אם לא מנקים משטחים קודם בצורה יסודית לא ניתן להפוך את המשטח לנוח לשימור או לצביעה.

חול בהתזה כשיטת ניקוי יעילה

ניקוי בחול קיים כשיטת ניקוי יעילה, וותיקה שהוכיחה עצמה עם תוצאות על פני השטח שמחזיקות מעמד לשנים רבות. זוהי שיטת ניקוי חדשנית שמתבססת על טכניקות ניקיון בלחץ גבוה דרך התזת חול על המשטח במהירות גבוהה ביותר.

כשיטה יעילה ניתן ליישם אותה גם על משטחים שהם קשים מאד לניקוי כמו לגופי בטון, לזכוכיות ומתכת לניקוי של ספינות צינורות, חזית של מבנים ועוד.

לאחר הניקוי והוספת צבע על המשטח הנקי, זה מבטיח שהצבע יישמר לאורך זמן ולא יתקלף במהירות כמו בעבר. ניקוי חול הוא שלב חשוב לפני התחלת עבודות ציפוי או צביעה כי הוא מנקה את המשטחים בצורה יעילה וטובה ביותר.

במיוחד על כל משטח תעשייתי, ניקוי חול באמצעות התזת גרגרים ודחיפתם בזרם חזק יוצר תהליך ניקוי יעיל. למעשה החיכוך שנוצר בין הגרגרים לבין המשטח הוא זה שמסיר את הלכלוך ומבצע פעולת ניקיון מעולה, והאפקט מזכיר גם פעולה של שיוף עם נייר זכוכית רק בצורה מאסיבית יותר.

בניקוי כזה ניתן להשתמש גם בגרגרים של חומרים שונים כמו חצץ של פלדה, סיגי נחושת, ניקיון עם גרגירי קליפות אגוז ועוד.

התזה של חול פיתרון ניקיון יעיל

בתהליך של התזת חול כדי לנקות מתכות או להסיר חלודה ממשטחים ולשם הסרת צבע זה קורה באמצעות טכניקה של התזת חול תחת לחץ גבוה.

תוצאות הניקוי תלויות גם במספר נקודות חשובות הקובעות את מידת איכותו ויעילותו של הניקוי עם התזת חול, למשל מידת קשיחות החומר, גודל המרכיבים, זווית ההתזה, מידת מהירות ההתזה סוגי הגרגירים המותזים ועוד.

לכן רק עבודה מקצועית של חברה המתמחה בתחום תעניק לכם ניקיון יסודי.

תחזרו אלי