תפריט

ניקוי בהתזת סודה

ניקוי נירוסטה

שימוש בנירוסטה נפוץ ביותר בתעשייה לענפיה השונים ומפעלים רבים עושים שימוש בנירוסטה במסועים, במגשים, בעגלות, במכלי אגירה ועוד. עם הזמן, נירוסטה מחלידה או מאבדת את חזותה המקורית ונזקקת לניקוי מקצועי על מנת לשוב אל המראה המקורי.

ניקוי נירוסטה – איך זה עובד?

ניקוי נירוסטה מקצועי מתבצע באמצעות התזת סודה שביכולתה לשפר באופן דרמטי את מראה הנירוסטה ולהחזירה למצב חדש כמעט. 

התהליך ידידותי לסביבה ומבצע ניקיון יסודי ביותר במהירות וביעילות, וזאת, מבלי להותיר ריחות בלתי רצויים. במהלך ניקוי נירוסטה, מותז באופן מהיר חומר ניקוי אפקטיבי – סודיום בקרבונט, המוכר לקהל הרחב בשמו "סודה לשתייה". הודות לכוח הפיצוץ החלש יחסית של חומר זה, סודיום בקרבונט מסיר את הלכלוכים מעל פני המשטח מבלי לפגוע במשטח עצמו, איננו פוגע בברק הטבעי של החומר ואיננו מחספס אותו. 

יתרון הניקוי בהתזת סודה לצורך ניקוי נירוסטה על פני שיטות אחרות

לחומר זה יתרון משמעותי בתעשיות המזון השונות, היות והוא חומר מאושר מזון. בניגוד לחומרי ניקוי רבים אחרים שאינם תמיד בטוחים לשימוש בסביבת ייצור של מזון לסוגיו, הרי שסודה, המתאימה למאכל, איננה מהווה גורם סיכון מכל בחינה. מעבר לכך, הודות למהירות וליעילות התהליך, המבוצע בקלות מרבית, גישת ניקוי זו הפכה למועדפת במקרים רבים בקרב לקוחות תעשייתיים המעוניינים לנקות משטחי נירוסטה ולחדש את פניהם.

ניר לי פתרונות – פתרונות הניקוי התעשייתי המתקדמים בעולם בהתאמה מושלמת

חברת ניר לי פתרונות, מהמובילות את תחום הניקוי התעשייתי בארץ, מספקת את מיטב שירותי הניקוי התעשייתי כולל ניקוי נירוסטה, כשהיא מביאה אל השוק ניסיון רב שנים, טכנולוגיות מתקדמות מהחדשניות בעולם וגישת שירות ייחודית שהופכת לקוחות מזדמנים ללקוחות קבועים ומרוצים. בין היתר, אנו מבצעים ניקוי באמצעות סודה למשטחי נירוסטה כמו גם פסיבציה, המעניקה למשטחי הנירוסטה שכבת הגנה המיועדת למניעת נזק כתוצאה ממגע עם חומרים מסוימים. 

צוות מומחינו, האמון על התאמת טכנולוגיות הניקוי המדויקות הנדרשות לכל לקוח, מעניק ליווי אישי מקצועי לכל לקוח וערוך לספק את מיטב שירותיו בזמינות מלאה ובפריסה נרחבת בכל רחבי הארץ, תוך צמצום מקסימלי של משך השבתת הייצור.

נשמח לעמוד לשירותכם!

תחזרו אלינו

    דילוג לתוכן