תפריט

ניקוי בלייזר

הסרת חלודה

הסרת חלודה

היווצרות חלודה הינה תוצר של חמצון מתכת. הליך החמצון מתרחש כאשר חמצן ומים נפגשים בפני שטח המתכת, ובעקבות כך, נוצרת על המתכת חלודה. לאחר התקלפות שכבת החלודה, שכבת המתכת שתחתיה נחשפת ויוצרת הליך חמצון נוסף. בהמשך, ובהיעדר טיפול נאות, המתכת מתחמצנת לחלוטין ומתפוררת. 

בעוד במתכות אצילות כמו זהב וכסף הליך ההתחמצנות מייצר שכבת הגנה המונעת את היווצרותה של חלודה מעל פני השטח, מתכות שאינן אצילות, כמו אבץ, ברזל ונחושת, רגישות יותר להליך החמצון, ולרוב, הליך ההתחמצנות ייצור שכבת חלודה המסבה נזק רב למשטח.

כיצד מסירים חלודה?

תחום הסרת החלודה הינו תחום רחב. ככלל, קיים מגוון רחב של סוגי חלודה והיצע מגוון של אמצעי הסרה אותם יש להתאים לצרכי הלקוח. במידה ויש צורך בהסרת חלודה בלבד ללא צביעה של המשטח, לרוב, ייעשה שימוש בטכנולוגיית לייזר לצורך הסרת החלודה. במידה וחלקי המתכת צבועים ובמהלך הזמן הצבע דהה ונוצרה קורוזיה, ניקוי באמצעות חול יספק את התוצאה המיטבית. אם הנכם זקוקים לשירותי הסרת חלודה וחשוב לכם לקבל את המענה המקצועי ביותר בהתאמה מדויקת ופרטנית לצרכים שלכם, חשוב להיוועץ בגורם מקצועי אשר יתאים לכם את הפתרון האופטימלי.

ניר לי פתרונות – מקצוענות זה אנחנו

חברת ניר לי פתרונות, מחלוצות תחום הניקוי התעשייתי בישראל, מעמידה לרשות לקוחותיה מערך שירותים מתקדם ואמין, הנשען על הטכנולוגיות המובילות בעולם ועל ניסיון מקצועי של למעלה משני עשורים.

הניסיון הרב שמאחורינו, צוותי המומחים העומדים לשירותינו, החדשנות הטכנולוגית המאפיינת את כלל שירותינו ופריסת השירותים הרחבה בכל רחבי הארץ, מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו את התשובה המקצועית והמדויקת ביותר לכל צורך בתחום הניקוי התעשייתי ולספק את שירותינו למספר רב של פרויקטים במקביל, תוך מתן אפשרות לצמצום משך השבתת הייצור של הלקוח.

זקוקים לשירותי הסרת חלודה? אם חשוב לכם לקבל את המענה המקצועי, האמין, היעיל והמהיר ביותר וליהנות מגב מקצועי חזק לכל אורך הדרך, צוות מומחי ניר לי פתרונות ישמח לעמוד לשירותכם, ולאחר למידה מעמיקה של נתוני השטח, לתפור עבורכם את הפתרון המושלם לצרכים שלכם. 

דילוג לתוכן