תפריט

ניקוי צלעות קירור

צלעות הקירור שבמערכות הקירור השונות מכילות נוזלים הזקוקים לקירור. עם הזמן, בייחוד כתוצאה מהחשיפה לאוויר החופשי שבחוץ, צלעות הקירור צוברות אבק ולכלוך הפוגמים ביעילות התפוקה של המערכת ונוצר צורך בניקוי יסודי שישיב את המערכת לתפוקתה המקורית.

ניקוי צלעות קירור – הצורך

זיהום הנצבר בצלעות קירור במערכות הקירור למיניהן מצמצם את יכולת מעבר החום במערכת ומוביל להעלאת חום המנוע. עובדה זו מגבירה את צריכת האנרגיה של המערכת, מייקרת את עלויות השימוש ומעלה את הסיכון לבלאי המנוע. בין אם מדובר באבק שצברה מערכת הקירור, ובין אם מדובר במשקעים סביבתיים אחרים שהצטברו עם הזמן, יש צורך בניקוי יסודי של צלעות הקירור אשר יאפשר את מעבר האוויר האופטימלי וישיב את המערכת לתפוקתה המקסימלית.

כיצד מבוצע ניקוי צלעות קירור?

ניקוי צלעות קירור עשוי להתבצע באמצעות התזת סודה, באמצעות לחץ מים או באמצעות ניקוי כימי. לאחר הניקוי, מתאפשר מעבר מלא של האוויר, מערכת הקירור פועלת באופן האפקטיבי ביותר וניתן לעשות שימוש במערכת תוך חיסכון מקסימלי בחשמל.

ניר לי פתרונות – מביאים עד אליכם את הטכנולוגיות המתקדמות בעולם

כאחת מהשחקניות הראשיות בענף הניקוי התעשייתי בישראל, חברת ניר לי פתרונות מביאה אל הזירה את מיטב הטכנולוגיות המתקדמות בעולם, כשהיא איננה מתפשרת על ייבוא הפתרונות האפקטיביים ביותר אשר יאפשרו לה לספק ללקוחותיה שירות ברמה אחרת, לשביעות רצונם המלאה.

מעבר לכך, כחברה שמאחוריה יותר משני עשורים של ניסיון, אנו אמונים על התאמת גישת הניקוי המדויקת לצרכי הלקוח, ובכך, מאפשרים לכם לקבל את הפתרון האפקטיבי ביותר בהתאמה פרטנית לצרכים וללוח הזמנים שלכם, מתוך שאיפה להפחית למינימום האפשרי את זמן השבתת הייצור. כמו כן, אנו מציעים את שירותינו בזמינות גבוהה ביותר וערוכים לספק מענה למספר פרויקטים במקביל.

פריסת השירותים הנרחבת ברחבי הארץ ואנשי הצוות המובחרים המרכיבים את נבחרת ניר לי פתרונות, מאפשרים לנו להבטיח לכל לקוח את הפתרון הנכון והמדויק ביותר לכל צורך בתחום הניקוי התעשייתי ואת חוויית השירות המושלמת שתהפוך גם אותו ללקוח מרוצה.

נשמח לעמוד לשירותכם במקצועיות, ביעילות ובאמינות!

תחזרו אלינו

    דילוג לתוכן