תפריט

ניקוי בלייזר

ניקוי בלייזר

ניקוי בלייזר

אחת משיטות הניקוי החדשניות בעולם הניקוי התעשייתי עושה שימוש בקרן לייזר לצורך הסרת משקעים ממשטחים מוצקים. לשיטה זו יתרונות רבים, ועל כן, היא צוברת באחרונה פופולאריות רבה.

מהו ניקוי בלייזר?

ניקוי בשיטה זו פועל באמצעות אנרגיית הלייזר, כאשר החומר אליו מכוונת קרן הלייזר סופג את האנרגיה, מתחמם במהירות ומתאדה, בעוד המשטח שתחתיו איננו סופג את אנרגיית הלייזר ואיננו ניזוק.

הגדרת אורך הגל של הלייזר ואורך הפעימה שלו מאפשרת לשלוט באופן מלא בכמות החומר המדויקת שתוסר באמצעות פעימת לייזר בודדת. בין אם יש צורך בהסרת שכבה בודדת של צבע, ובין אם יש צורך בניקוי מהיר ויסודי של חלודה, יכולת הוויסות המדויקת של הטכנולוגיה והעובדה שהלייזר איננו מסב כל נזק למשטח עצמו, הופכות אותה לפתרון האופטימלי לכל דרישה.

מהם היתרונות של ניקוי בלייזר?

ניקוי בלייזר איננו עושה שימוש בחומרי המסה כימיים ובחומרים אחרים, הינו ידידותי לסביבה ובטוח לשימוש. זאת ועוד, טכנולוגיית הניקוי בלייזר מדויקת מאוד, נקייה ויבשה, איננה מרעישה, קלה ליישום, בטוחה לכלל המשטחים לרבות משטחים עדינים, בעלת יכולת שליטה מדויקת שאין לה מתחרים בתחום הניקוי התעשייתי, מתבצעת ללא מגע, איננה גורמת לתופעות לוואי כלשהן, מתאימה במיוחד למשטחים שהגישה אליהם מורכבת, מתאימה לשימוש בסביבת עבודה מסוכנת, חסכונית ביותר בהשוואה לרבות משיטות הניקוי התעשייתי האחרות, מותירה מינימום משקעים, דורשת תחזוקה מינימלית ומהירה במיוחד.

 

ניר לי פתרונות – ניקוי תעשייתי זה אנחנו

חברת ניר לי פתרונות, מחלוצות ענף הניקוי התעשייתי בישראל, מעמידה לרשותכם מערך פתרונות מקיף לכל צורך ולכל דרישה בתחום הניקוי התעשייתי וצוות מומחים מיומן ומנוסה האמון על התאמת טכנולוגיית הניקוי האפקטיבית, המהירה והחסכונית ביותר לצרכי הלקוח. כחברה שמאחוריה יותר משני עשורים של ניסיון מקצועי, לרשותנו מיטב טכנולוגיות הניקוי החדשניות והאיכותיות בעולם, מתוכן נוכל להתאים גם עבורכם את פתרון הניקוי הנכון ומדויק ביותר לצרכים שלכם.

זאת ועוד, במטרה לחסוך בזמן עבודה יקר ולהפחית למינימום את משך השבתת הייצור, אנו מספקים מענה בפריסה ארצית נרחבת וערוכים לספק שירות למספר מוקדים במקביל.

נשמח לעמוד לשירותכם

תחזרו אלי

    דילוג לתוכן