תפריט

ניקוי בלחץ אולטרה גבוה

חיתוך בטון בסילון מים

חיתוך בטון בסילון מים

חיתוך באמצעות סילון מים מיועד לקשת רחבה של חומרים קשים לרבות בטון. לחץ המים העוצמתי פוגע בנקודה מסוימת בחומר ובוקע בו סדקים, ולאחר מכן, סילון המים שוטף את חלקיקי החומר ומרחיב את הסדקים עד לחיתוך מלא. 

כיצד פועל חיתוך באמצעות מים?

חיתוך בטון באמצעות סילון מים עושה שימוש במשאבות ובחרירי לחץ על מנת לייצר סילון מים בלחץ גבוה. חיתוך בטון סילון מים עשוי להיות גם אברזיבי ולעשות שימוש בחומרים שוחקים מלבד המים, וזאת, לצורך קבלת תוצאה אופטימלית גם בחיתוך חומרים קשים במיוחד. קשת היישומים הרחבה של הטכנולוגיה יחד עם יעילותה הגבוהה הפכו אותה לאחת השיטות הפופולאריות בעולם התעשייה.

חיתוך בטון באמצעות סילון מים – יתרונות

השימוש בטכנולוגיה זו מתאים למגוון רחב של חומרים לרבות בטון בכל דרגת חוזק, כמו בטון מזוין, והבלאי שהיא מייצרת מזערי, ללא אבק. זאת ועוד, חיתוך בטון בסילון, זו הינו מהיר במיוחד בהשוואה לשיטות חיתוך מקבילות, כאשר חיתוך צינור שעשוי לארוך כארבע – חמש שעות באמצעות טכנולוגיות מסורתיות, יבוצע בתוך 40 דקות בלבד בעת שימוש בסילון מים בלחץ גבוה. הטכנולוגיה אף נחשבת לבטוחה ליישום בסביבה נפיצה היות והיא טכנולוגיה קרה ונטולת ניצוצות. לכן, מקובל לעשות שימוש בסילון מים בלחץ גבוה לצורך חיתוך בטון וחומרים אחרים במקומות רגישים כמו מפעלי כימיקלים, אסדות גז, בתי זיקוק ומרחבי עבודה אחרים שעלולים להיות דליקים.

ניר לי פתרונות – פתרונות מתקדמים בהתאמה אישית

ניר לי פתרונות הינה מהמובילות בשוק הניקוי התעשייתי בישראל ומאחוריה יותר משני עשורים של הצלחה במתן שירות מותאם אישית לצרכיו הספציפיים של כל לקוח בהתבסס על הטכנולוגיות החדשניות בעולם. גם בתחום חיתוך באמצעות סילון מים בלחץ גבוה אנו מציעים את הפתרונות המתקדמים ביותר, תוך שימוש במנועים עצמאיים המאפשר לנו לפעול באופן היעיל ביותר בשטח ללא צורך במקורות אנרגיה חיצוניים.

מערך שירותינו המקיף נשען על שאיפה בלתי מתפשרת למתן חוויית שירות אופטימלית ללקוחותינו בנגישות גבוהה ברחבי הארץ ובזמינות מלאה, לרבות זמינות למספר פרויקטים במקביל.

נשמח לספק גם לכם את מיטב שירותינו!

תחזרו אלינו