תפריט

ניקוי מיכלים

מיכלים תופסים מקום של כבוד בתעשייה לסוגיה השונים ומשמשים הן לאחסון והן לשינוע של חומרים מגוונים לרבות חומרים כימיים, יינות ועוד. ניקוי מיכלים הוא אתגר מורכב אותו חשוב לבצע במקצועיות מרובה, תוך התאמה למבנה המכל ולאופי המשקע.

מה חשוב לדעת על ניקוי מיכלים?

מיכלים מצויים בשימוש בקשת נרחבת של תעשיות, החל בתעשייה הכימית, בתעשיית הקוסמטיקה ובתעשיית התרופות וכלה בתעשיית המזון לענפיה השונים. שאריות ומשקעים הנותרים במיכל לאחר השימוש אינם מאפשרים להשתמש בו למטרות נוספות, ועל כן, חובה לבצע ניקוי מיכל יסודי כהכנה לשימוש חוזר בו. הצורך בשימוש חוזר במכל, בייחוד בתעשייה הכימית, מחייב ביצוע ניקיון יסודי המותיר את המכל נקי באופן מוחלט משיירי חומרים למיניהם.

ניקוי מיכלים איננו פעולה פשוטה כלל ועיקר, בייחוד כאשר המכלים גדולי ממדים או בעלי מבנה מורכב המקשה על הנגישות. לשם ביצוע ניקוי מכלים מושלם של מיכל, מבפנים ומבחוץ כאחד, יש לעשות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות גישה אופטימלית לכל פינה במכל ומבטיחות ביצוע ניקוי מלא, ללא שאריות ומשקעים, כאשר עם תום הניקוי מוכן המכל לשימוש חוזר.

ניר לי פתרונות – תוצאה מושלמת

חברת ניר לי פתרונות נחשבת לאחת ממובילות ענף הניקוי התעשייתי בארץ ומעמידה לרשות לקוחותיה מערך רחב של פתרונות מתקדמים בתחום של ניקוי מכלים ובכל תחום אחר בעולם הניקוי התעשייתי, כשהיא מבססת את שירותיה על הטכנולוגיות המתקדמות בעולם .

כחברה שמאחוריה יותר מ28 שנות פעילות, קשת שירותינו הרחבה מושתתת על ניסיון מעשי רב שנים המאפשר לנו לספק לכל לקוח מלקוחותינו את המענה האופטימלי לצרכיו, תוך התאמה מדויקת של כלי העבודה ותכנית הניקוי לסוג המיכל ולאופי החומרים המאוחסנים בו או מובלים באמצעותו. זאת ועוד, במקרה הצורך, אף ננקוט במספר פרוצדורות ניקוי עד לקבלת התוצאה האופטימלית.  לדוגמה: לטיפול במכלים גדולים במיוחד מתחום המזון צוות עובדי בגובה יבצעו הניקוי בסנפלינג תוך שימוש בטכנולוגיות ניקוי בהתזת קרח יבש ו/או ניקוי בהתזה של סודה. לעומת זאת לצורך טיפול במכלים גדולים וענקיים בתעשיית הכימיקלים, הניקוי יתבצע עם טכנולוגיית ניקוי אברסבי ו/או בלחץ מים ואף בלחץ מים אולטרה גבוה, תוך שימוש בבלעדיות ברובוט פנאומטי שאינו נפיץ מה שמאפשר יכולת ביצוע עבודה בלחצים ובתנאים שונים תוך שמירה על בטיחות המפעיל המפקח על הפעולה ממרחק בטוח. באופן זה, ביכולתנו לספק תוצאה מושלמת, בדמות מכל נקי ללא רבב, ולהבטיח את שביעות רצונם המושלמת של כלל לקוחותינו.

הזמינות הגבוהה של שירותינו ופריסת השירותים הנרחבת ברחבי הארץ מאפשרים לנו לספק לכם פתרון מקצועי, ממוקד, מדויק ויעיל בכל עת.

נשמח לעמוד לשירותכם.

ניקוי מפעלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן