תפריט

שירותים

ניקוי בלחץ אולטרה גבוה

ניקוי בלחץ אולטרה גבוה / ניקוי בלחץ סופר גבוה הוא תחום רב העוסק בעבודה בלחצים של 600 בר ועד 3000 בר עם ספיקות מים משתנות.
ניקוי בלחץ אולטרה גבוה היא עבודה למקצוענים שרכשו ידע והסמכות בלימודים בחו"ל בהם קיבלו דגשים לעבודה נכונה ובטוחה בלחצים גבוהים ומסוכנים במיוחד.

הידע והניסיון הוא היתרון העיקרי בתחום הלחץ אולטרה גבוה, הבנה של צרכי הלקוח תוך התאמת משאבת לחץ מתאימה עם ספיקה מתאימה וציוד הקצה המתאים ביותר עבודה מהירה, יעילה ובטוחה להשגת תוצאות מושלמות.
תחום ה UHP (לחץ אולטרה גבוה) הוא מקצוע בפני עצמו שגלום בו המון ידע והבנה, בעזרת ציוד קצה מתאים ניתן לבצע מגוון רחב של שירותי ניקוי בלחץ סופר גבוה, כמו: ריסוק בטון, חיתוך בסילון מים, ניקוי מחליפי חום, פריצת מחליפי חום, הסרת צבע, הסרת ציפויים, הכנת שטח לשיקום בטונים, חספוס בטון, ניקוי פנים צנרת, ניקוי מיכלים, ניקוי צנרת קיטור, הכנת שטח לצבע,
הכנת שטח לאיטום, הסרת טיח, ניקוי כלונסאות ועוד.

ניר לי פתרונות מחזיקה בציוד המתקדם והחזק ביותר בשוק בכל תחום. הבטיחות בעבודה היא נר לרגלינו ולכן אבל כל הזמן משקיעים ברובוטים וציוד אוטומטי על מנת לבצע את רוב העבודות על ידי רובוטים שנשלטים על ידי שלט רחוק ובכך שומרים על המפעיל ומבצעים עבודה מהירה ויעילה יותר מאחר והם לא מתעייפים כמו בני אדם.

דילוג לתוכן