שטיפה בלחץ

שטיפות בלחץ לשימושים ביתיים או עירוניים

לשטיפה בלחץ של מים יש כידוע שימושים נרחבים בכל הקשור לניקיון, וכל אדם מכיר זאת גם מניקיון בסביבה הביתית שלו, למשל בניקוי הרכב או לשם ניקוי משטחים בגינה, לנקות רצפות, חלונות, גדרות, אבק שמצטבר וכדומה, ואז במקרים אלו לשימושים הביתיים השטיפה בלחץ נפוצה יותר ואינה דורשת שימוש במכונות מקצועיות ייעודיות. מספיק צינור ביתי שנפוץ לשימוש בכל בית. לעומת זאת  כאשר מדובר בניקיון מאסיבי יותר לצרכים תעשייתיים או עירוניים נרחבים, כאן השטיפה בלחץ מגיעה בשימוש מגוון של מכונות חלקן מאסיביות ביותר ויכולות להגיע למקומות קשים ביותר במשטחים גדולים או גבוהים, יעילות המכונות האלו היא רבה אולם כדי ליצור אפקטיביות רבה בניקיון כמו גם לחסוך בהוצאות מיותרות, חשוב להגדיר קודם עם איש מקצוע את מטרות הניקיון ואז להתאים את המכונה בצורה הטובה ביותר.

השטיפה בלחץ מכונות מסוגים שונים

ישנם למשל שני סוגים של מכונת שטיפה בלחץ מים, כאשר בסוג הראשון מדובר במכונות שטיפה בלחץ של מים קרים. אלו מכונות שמתאימות במיוחד לתחומים כמו לחקלאות, לבנייה ועוד. אלו מכונות בהם משתמשים בזרם מים קרים שהוא חזק ומאסיבי במיוחד והוא מנקה היטב את הלכלוך ללא שום צורך בתוספות של חומרי ניקוי או סבון . לחץ המים של מכונות אלו יכול להיות חזק ביותר עד כדי כך שהוא יכול לנקות גם שאריות של בטון שהתקשה, ולכן זה יתאים למשל לצרכי ניקוי מאסיביים בשטחים עירוניים או תעשייתיים נרחבים.

שטיפות לחץ שימוש בקיטור

לעומת מכונות שטיפה בהן נעשה שימוש בלחץ מים קרים בדרגות שונות, יש גם את הסוג השני של מכונות שטיפה-  מכונות המשתמשות בלחץ מים חמים או באמצעות השימוש בקיטור. גם מכונות אלו של קיטור פועלות באופן הדומה למכונות השטיפה בלחץ של מים קרים, אך הן משתמשות גם בכוח הניקיון של הקיטור, והקיטור הוא כידוע חזק ועוצמתי עוד יותר הן ביכולת הניקיון שלו והן ביכולת החיטוי שלו. לכן מכונות אלו של שימוש בקיטור מתאימות גם לבית, אך יותר מתאימות למפעלים, לחניונים, למוסכים וכדומה או בעיקר למקומות בהם יש לכלוך שומני קשה שאותו צריך לפרק על מנת לנקות את המשטח. ולחץ הקיטור הוא כידוע מפרק שומנים ומנקה אותם ביעילות ובמהירות רבה יותר. בנוסף לסוגים אלו, ישנן גם מכונות שטיפה בלחץ הפועלות בצורות שונות למשל עם לחץ אויר, חול, התזה של סודה לשתייה ועוד.

Call Now Button