ניקוי תעשייתי

הניקוי התעשייתי שומר על כל הציוד

בשיטות הניקיון של משטחים תעשייתיים, המשטח המנוקה עצמו, וזה הוכח גם במחקרים שבדקו את התהליך, אינו משתנה ואינו נפגע, וזה חשוב ביותר כי הרי לא נרצה לפגוע במשטחים בתהליך ניקוי באמצעות חומרים או שיטות מזיקות שפוגעות בציוד יקר או יוצרות נזקים בלתי הפיכים. אין שחיקה של המשטח אלא להפך, למשל בתהליך של ניקוי בקרח יבש, התהליך אפילו מאריך את חיי הציוד הרבה יותר, מניקוי בשיטות אחרות שיכולות ליצור בלאי ונזקים לאורך זמן.

בניקוי תעשייתי שיהיה ידידותי לסביבה

זה ידוע שכל חומר הניקוי אפילו אלה הפשוטים לכאורה שאנו משתמשים בהם בבית, מתאדים אל האוויר ברגע הניקוי ומשפיעים על האטמוספרה ועל הסביבה שלנו ואפילו עלינו, ולכן חשוב שהניקוי יהיה ידידותי לסביבה ולא יותיר אחריו כל שאריות או אדים רעילים ומזיקים, מלבד הלכלוך עצמו שאותו כידוע יש לפנות. חשוב שניקוי תעשייתי לא יערב חומרים כימיים ולא יפלוט כל מיני חומרים רעילים שעלולים להזיק לסביבה וגם לנוכחים במקום. למשל בניקוי עם קרח יבש הפחמן הדו חמצני אינו רעיל כלל, זהו חומר איכותי שהוא אפילו ידידותי לסביבה ואינו פוגע בשום משטח גם לא לאורך זמן. כל זאת בניגוד לשיטות ניקוי אחרות כמו ניקוי חול או ניקוי בממיסים אורגניים ואפילו ניקוי במים או בסודה שעלולים ליצור שחיקה מעטה ולא מתאימים לכל משטח.

ניקוי תעשייתי חשוב לקבל יעוץ מקצועי

לכן כאשר שוקלים ניקוי תעשייתי אין זה דבר של מה בכך, השאיפה היא להגיע לתוצאות המקצועיות והאיכותיות ביותר שיחזיקו מעמד לאורך שנים רבות. בסופו של דבר זה לא ניקוי של רצפה או טאטוא של החדרים, ולכן זה חשוב שתקבלו את כל היתרונות והחסרונות בשיטות הניקוי לפני שאתם ניגשים לפעולות בשטח. חשוב שתתאימו את שיטת הניקוי למשטח עם כמה שפחות נזקים או פליטה של גזים רעילים למשל, ולמעשה ניקוי בקרח יבש הוא התהליך הנקי ביותר שעומד בדרישות מחמירות ביותר של הגנה על איכות הסביבה, וגם עומד בכל תקנות הבטיחות העולמיות וזה נתון חשוב ביותר שיש לקחת בחשבון. לכן הניקוי בקרח יבש מועדף על ידי חברות ביטוח ובכל מקרה חשוב שתבחרו בחברה המתמחה בתהליך הזה ואפילו מייצרת בעצמה קרח יבש באיכות הגבוהה ביותר. חשוב לבחור בחברה מקצועית המעניקה שירותי ניקוי גם לחברות ביטוח עם מענה בכל שעות היממה ועם צוות עובדים וטכנאים מקצועיים ומיומנים.

Call Now Button