תפריט

מהו ניקוי בהתזת קרח יבש?

ניקוי בקרח יבש טכנולוגיות ניקוי מתקדמות

הניקוי בעזרת פתיתי קרח יבש היא אחת משיטות הניקוי עם הטכנולוגיות החדישות והמתקדמות ביותר, שנמצאות כיום בשימוש נרחב גם ברחבי העולם. השיטה הזו יעילה במיוחד לשם ניקוי של ציוד אלקטרוני, למשל שקעים חשמליים, תעלות או לוחות של חשמל, מכונות וציוד תעשייתי מאסיבי, מאווררי תקרה ומעברי אוורור, עליות גג או מקומות רבים אחרים שהגישה אליהם קשה ונסתרת. הניקוי בקרח יבש היא גם שיטת ניקוי שיעילה במיוחד כדי להסיר עובש וכן מתאימה לסביבה תעשייתית ומסחרית אך נפוצה לשימוש באופן יעיל ביותר בבתים ובסביבת המגורים.

הניקוי בקרח יבש הצלחה רבה בניקיון

עם ניקוי תעשייתי זה תוכלו להשיג שיעור גבוה ביותר של הסרת לכלוך זאת לעומת כל שיטה אחרת, למשל זוהי שיטה יחידה ויעילה ביותר שיכולה להסיר פיח מכל מקום באופן מלא. בנוסף זוהי שיטת ניקוי שהיא נוחה מאד ליישום, קלה ומהירה ואין גם צורך לפרק ציוד או להוביל אותו לאתרים אחרים לצורך ניקוי, אלא הכל מתבצע בצורה נוחה במקום.

אז הקלות שבשיטת הניקוי הזו מונעת כל מצב של השבתת ציוד לשעות ארוכות מדי, ולמעשה המקום כולו יחזור לפעילות במהירות מיידית. לכן גם ניקוי בקרח יבש יוריד את ההוצאות על תחזוקת הציוד באחוזים ניכרים ויחסוך כסף רב.

ניקוי מקצועי בקרח יבש שימוש בפחמן דו חמצני

הקרח היבש הוא בעצם פחמן דו חמצני במצב מוצק, כאשר הוא מפשיר בטמפרטורת החדר הוא הופך ישירות לגז, וכך נוצר לקרח יבש שימושים רבים,גם לצרכים של שמירה על קור והקפאה. בתהליך הניקוי מתיזים קרח יבש על המשטח המיועד במהירות עצומה כאשר לכל משטח משתמשים בגודל מתאים ואז הגז חודר לכל החריצים הקטנים שקשה להגיע אליהם במשטח ומאחוריהם, ומפריד למעשה את הלכלוך מהמשטח ביעילות מקצועית ומדהימה.

היתרון הזה מאפשר לנקות זוויות ומשטחים רבים וכך להגיע בקלות לפינות קשות או לאזורים מסביב שאף פעם לא הצלחתם להגיע אליהם כי הם לרוב אינם נגישים בשיטות ניקוי אחרות, בעיקר הרגילות. למעשה הקור העז מקפיא את הלכלוך ותופעה זו מסייעת עוד יותר בפירוק הלכלוך כדי להסיר אותו מהמשטח המיועד לניקוי. תופעה זו אפילו משפרת רבות את ניקוי הציוד כאשר רצוי לבצע את תהליך הניקוי כחלק ממחזור הייצור הפועל בשטח, ואין צורך להקציב ימים מיוחדים לניקוי או לעצור את שגרת העבודה, וזה משפר את ההספק ואת התפוקה ומצמצם הוצאות על חומרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן