ניקוי בהתזת סודה

ניקוי בהתזות סודה להסרת משטחי צבע בצורה יעילה

כאשר יש צורך להסיר שכבות צבע ממשטחים שונים כדי לחדש אותם או לצבוע אותם מחדש, משתמשים בדרך כלל בכימיקלים חריפים או שעלולים במקרים מסוימים לגרום לנזק למשטח או לא להשיג כלל את התוצאה הרצויה. בנוסף עלול להיגרם גם נזק לסביבה כתוצאה מאותם חומרים חריפים שמשתמשים בהם, אך כיום קיימת שיטה חדשה ומתקדמת יותר לביצוע פעולות ניקוי אלו ואפילו מדובר בשיטה בטוחה לשימוש, ירוקה לסביבה ומשיגה תוצאות טובות הרבה יותר מהשיטות הקודמות כל זאת ללא שום תופעות לוואי לסביבה, ניקוי בהתזת סודה.

ניקויים בהתזת סודה שיטת ניקיון ירוקה לסביבה

למרות שזוהי שיטת ניקיון שמזכירה קצת את שיטת הניקוי בהתזת חול, בניגוד אליה היא אינה גורמת לשום נזק למשטח המטופל וגם הניקוי אינו גורם לפגיעה סביבתית. בניגוד לשיטות אחרות השימוש בסודה מביא יתרונות משמעותיים רבים החל מקלות ומיעילות רבה בתפעול, בטיחות רבה בעבודה, כי כאמור אין שימוש בחומרים כימיים מסוכנים, בנוסף הניקוי מנטרל גם ריחות לא נעימים, הפינוי והניקוי פשוטים ביותר עם סיום העבודה, והיתרונות עוד רבים.

הניקוי בהתזת סודה תרכובת של סודה לשתייה

ניקוי בהתזת סודה מבוסס על התזת תרכובת שמכילה למעשה סודה לשתייה, ואלו מותזים על המשטחים שאנו רוצים לנקות, בעזרת לחץ אוויר. התרכובת כולה שמשתמשים בה להסרת שכבות של צבע או חלודה וכן לניקוי מורכבת לרוב מסודה לשתייה. הסיבה לשימוש דווקא בסודה לשתייה כמרכיב מרכזי היא יכולת הניקיון הגבוהה גם לשימושים ביתיים של סודה לשתייה שפשוט מסלקת את חלקיקי הלכלוך מהמשטח ולא יוצרת פגיעה כלשהי במשטח עצמו וכן לא גורמת לשום נזק. קיים הבדל מהותי בין אופן פעולת סודה לשתייה לעומת שיטת התזת החול, כי זה פועל על ידי התזת תרכובת הסודה מתוך מיכל אוויר דחוס באופן ישיר על המשטחים, זאת בניגוד להתזת חול שהיא שיטה בה האוויר הדחוס מעיף את החול לעבר המשטח המיועד וכך מנקה אותו. לכן ניקוי בהתזת הסודה היא בהחלט שיטה חדשה ומתקדמת יותר לניקוי או לשם הסרת לכלוך צבע וחלודה ממשטחים שונים, כאשר החידוש המרכזי הוא היעילות ללא פשרות של השיטה, וכן ללא חשש מתופעות לוואי או שחיקה כגון פגיעה לאורך זמן במשטח המיועד לניקוי. חידוש נוסף שהוא לא פחות חשוב ומשמעותי ביותר זו העובדה שמדובר בשיטה ירוקה וידידותית לסביבה עם שימוש בחומרים פשוטים ולא מסוכנים וללא השלכות על הסביבה.

Call Now Button