תפריט

ניקוי בלחץ אולטרה גבוה

חיתוך בסילון מים

חיתוך בסילון מים

חיתוך באמצעות סילון מים מיועד לחיתוך חומרים קשים שונים, כאשר, במקרה הצורך, ניתן לשלב במים גם גרגרי חומר אברזיבי (שוחק) המעצימים את יכולת החיתוך ומיועדים לחיתוך חומרים קשים במיוחד.

חיתוך בסילון מים – איך זה עובד?

סילון המים מועבר דרך דיזה ייעודית שהינה בעלת פתח צר. כתוצאה מכך, נוצר לחץ מים רב עוצמה אשר פוגע בחומר וגורם להיווצרות סדקים קטנים. סילון המים מבצע שטיפה של החלקיקים אשר נוצרו מהחיתוך, ובכך, גורם להרחבת הסדקים, עד לחיתוכו המלא של החומר. במקביל, במהלך ביצוע חיתוך אברזיבי במים, המיועד לחיתוך חומרים קשים, ישולב בסילון המים גם חומר שוחק כמו אלומינה, זירקוניה, זכוכית, גרפיט ועוד. בחירה נכונה של גודל הדיזה והגדרה מדויקת של לחץ המים מאפשרים לשלוט באופן מלא בכיוון החיתוך ובמהירותו.

הודות לעובדה שחיתוך בסילון מים מתאים לחומרים בדרגות קושי שונות ומספק חיתוך חלק, השיטה נחשבת למקובלת מאוד בקשת רחבה של יישומים. עם זאת, שיטת חיתוך זו אינה מאפשרת שליטה על עומק החיתוך ומתאימה לצרכי חיתוך מלא בלבד.

מהם יתרונות השימוש בשיטה ואילו פרמטרים משפיעים על איכות הביצוע?

הליך החיתוך באמצעות סילון מים הינו רב תכליתי ומספק מענה למרבית החומרים. החיתוך מתבצע בדייקנות מרבית וללא צורך בעיבוד חוזר של הקצוות החתוכים, איננו מייצר עומס חום על החומר והינו תהליך ידידותי לסביבה, ללא פסולת סיגים.

בביצוע חיתוך בסילון מים קיימים פרמטרים שונים המשפיעים על איכות החיתוך ובהם לחץ המשאבה, המרחק בין הזרבובית לבין משטח החומר, קוטר הפתח של הזרבובית, מהירות החיתוך ועוד.

ניר לי פתרונות – חיתוך במים במקצועיות ללא פשרות

חברת ניר לי פתרונות, מהמובילות את ענף הניקוי התעשייתי בישראל, מציעה את שירותיה המתקדמים זה למעלה מעשרים שנה ומעמידה לרשות לקוחותיה את המענה המקצועי, האיכותי, החדשני והמדויק ביותר לכל צורך בתחום. בין היתר, אנו מספקים שירותי חיתוך בסילון מים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות בעולם ובאמצעות צוות מומחים שמאחוריו ניסיון מקצועי רב ומיומנות גבוהה, המאפשרים להתאים לכל לקוח את המענה האופטימלי לצרכיו.

נשמח לעמוד לשירותכם!

תחזרו אלינו